Damir Samarin, Eligijus Girdenis
Brailliant stalo žaidimas
2023

Kur galima rasti sprendimą: Šiai dienai dirbame ties produkto paleidimu į masinę gamybą. Tai padarius produktą bus galima įsigyti elektroninėje parduotuvėje.

Kodėl ir kaip?

Socialinė atskirtis. Mūsų stalo žaidimas yra sukurtas akliems, silpnaregiams ir puikiai matantiems žmonėms žaisti kartu. Žaidimas yra sukurtas pasiremiant aklų ir silpnaregių asmenų pagalba. Žaidimas sujungia asmenis bendrystei. Puikiai tinka šeimoms, įmonėms, ugdymo organizacijoms ir visoms kitoms bendrijoms, kur yra bent vienas narys aklas arba silpnaregis. Aktuali problema šiandien - įtrauklusis ugdymas. Mokyklos neturi priemonių, kaip paskatinti vaikus bendrauti ir leisti laiką kartu. Žaidimas puikiai sprendžia ir šią problemą. Šiai dienai turime fizinį produktą, bet žiūrėdami į ateitį norime sukurti mobiliąją programėlę, kuri leis mūsų žaidimą žaisti realiu laiku neregiams ir matantiems iš skirtingų pasaulio vietų. Taip pat ir treniruotis prieš dirbtinį intelektą plečiant savo žodžiu banką.

Kuo išskirtinis?

Pasikalbėję su aklais ir silpnaregiais sužinojome, kad dauguma iš jų net gi nėra žaidę stalo žaidimų per visą savo gyvenimą. Nes jau jiems skirtų sukurtų žaidimu labai mažai, ir šie ne iki gal atlepia specifinių jų poreikių. O žaidimų kurie gali būti žaidžiami ir matančių žmonių su jais praktiškai nėra iš viso.


Video nuoroda: https://youtu.be/yeeRGRq8pY8?si=4VWSxD1GYO_i-xqe

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.