VšĮ Geros valios projektai
Aukok.lt
2017

Kur galima rasti sprendimą: https://www.aukok.lt/

Kodėl ir kaip?

Aukok.lt - tai 2009 m. startavusi didžiausia Lietuvoje aukojimo internetu svetainė, kuri suteikia galimybę privatiems asmenims ir įmonėms aukoti patogiau. Savo veikloje vadovaujamės 8 vertybėmis, kurios įkūnija Aukok.lt tikslus: Skaidrumas - Gauk paremtų projektų ataskaitas. Pasirinkimas - Pasirink, kokiam tikslui nori paaukoti. Patikimumas - Projektus, kuriems galima aukoti, atrenka patyrusi komisija. Tarptautiškumas - Jei gyveni užsienyje, aukoti gali per savo interneto banką bei PayPal ar Paysera mokėjimų sistemas. Saugumas - Esame didžiausia aukojimo internetu svetainė šalyje ir saugome savo reputaciją. Piniginių pavedimų saugumą užtikrina mūsų turimas „Comodo“ sertifikatas. Anonimiškumas - Pasirink, ar nori atskleisti savo vardą aukotojų sąraše, ar būti nežinomu geradariu. Aukojimo formoje rasi varnelę „Noriu paaukoti anonimiškai“. Dėkingumas - Aukok ir gauk padėką už įkvepiantį pavyzdį. Dovanos - Paaukok kito asmens vardu ir įteik artimajam gerumo dovaną. KAIP TAI VEIKIA Aukok.lt atlieka tarpininko ir padėjėjo funkciją: kviečia organizacijas rinkti lėšas Aukok.lt, įvertina ir atrenka jų parengtus aukų rinkimo projektus bei skelbia juos portale Aukok.lt, kur padėti norintys geradariai gali paprastai ir greitai paaukoti pasirinktą pinigų sumą vienu mygtuko spustelėjimu. Paaukoti pinigai organizacijas pasiekia greitai ir patogiai. Įgyvendinus projektus, organizacijos teikia ataskaitas, su kuriomis susipažinti gali kiekvienas projekto aukotojas.

Kuo išskirtinis?

Aukok.lt suteikia galimybę greitai ir patogiai kiekvienam priimtinu būdu paaukoti socialiniams projektams. Tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys gali rinktis jiems patogiausią aukojimo būdą: - Internetu, naudojant el. bankininkystę, TransferGo arba PayPal sistemą. - Trumpuoju numeriu 1405: siunčiant SMS žinutę ir įrašius keturženklį projekto kodą (kurį rasi prie kiekvieno projekto), arba skambinant trumpuoju numeriu 1405 ir įvedus projekto kodą. SMS/skambučio kaina – 2 EUR (auka – 1,5 EUR). - Kreditine kortele, naudojantis Paysera sistema. - Pavedimu: prie kiekvieno projekto rasi mokėjimo rekvizitus, kuriuos atsispausdinęs gali atlikti mokėjimą bet kuriame banke ar internetu. Tavo pavedimas Aukok.lt sistemą pasieks per 48 val. Jei nori likti anonimišku geradariu, nurodyk prie mokėjimo paskirties ir/arba parašyk mums info@aukok.lt. - Dovanų čekiu.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.