Aukok.lt
Aukojimo inovacija "Tapk Ambasadoriumi"
2019

Kur galima rasti sprendimą: https://www.aukok.lt/tapk-ambasadoriumi/

Kodėl ir kaip?

Skaitmeninis marketingas keičia aukojimo tradicijas, vartotojai ieško patogaus, greito ir personalizuoto būdo prisidėti prie socialinių projektų įgyvendinimo. Tapk ambasadoriumi sprendimas leidžia ne tik aukoti socialiniam projektui, bet ir kurti asmenines kampanijas į jas įtraukiant savo draugus ir aplinkinius. Naudojantis šiuo sprendimu, aukojimas tampa ne vienkartiniu proginiu veiksmu, tačiau individualizuota, įtraukiančia ir smagia akcija. Tapk ambasadoriumi inovacija sujungia aktyvius, socialiai atsakingus žmones bei įmones ir organizacijas, kurios sprendžia socialines problemas. Kaip naudotis Tapk ambasadoriumi? 1. PRADĖTI GERĄ DARBĄ. Fiziniai asmenys ar įmonių atstovai registruojasi portale ir tampa gerumo ambasadoriais. Jie pasirenka socialinį projektą, kuriam nori padėti rinkti lėšas, ir numato finansinį tikslą, kurio siekia. Lėšų kampanija yra individuali ir gali būti pritaikoma įvairiems tikslams bei progoms, pvz. ambasadorius gali vietoj vestuvių ar gimtadienio dovanų kviesti svečius paaukoti gyvūnų prieglaudai, pažadėti bėgti maratoną palaikant dienos centro vaikus, surengti įmonės kalėdinį labdaros aukcioną ir t.t. 2. KVIESTI PRISIJUNGTI KITUS. Ambasadorius sukuria žinutę ir buria bendruomenę savo kilniam tikslui palaikyti. Aukoti ambasadoriaus kampanijai galima visais integruotais el. mokėjimo būdais: internetine bankininkyste, Paypal, mokėjimo kortelėmis. 3. STEBĖTI, KAIP SEKASI. Ambasadorius realiuoju laiku gali sekti informaciją, kiek žmonių jau prisidėjo prie iniciatyvos ir kokia suma jau paaukota. 4. TAPTI POKYČIO DALIMI. Surinkta parama, tarpininkaujant Aukok.lt portalui, pasiekia socialinį projektą įgyvendinančią organizaciją. Tapk ambasadoriumi yra unikalus funkcionalumas, integruotas į aukojimo portalą Aukok.lt. Ši integracija užtikrina: • NVO-paramos gavėjų skaidrumą (tik atitinkančios griežtus reikalavimus organizacijos gali patekti į portalą); • galimybę aukoti skirtingais būdais ir integruoti naujus; • galimybę realiuoju laiku sekti projektams paaukotą sumą; • teisinius reikalavimus atitinkančią aukojimų apskaitą; • grįžtamąjį ryšį aukotojui (vardines padėkas ir projektų lėšų panaudojimo ataskaitas).

Kuo išskirtinis?

Tapk ambasadoriumi – tai: • galimybė kiekvienam – tiek fiziniam asmeniu, tiek įmonei ar organizacijai - inicijuoti prasmingą veiklą, kuri prisidės prie įvairių socialinių problemų sprendimo; • įtraukiantis būdas paskatinti kitus kartu kurti visuomenės pokyčius; • greitas ir paprastas kelias padėti rinkti aukas pasirinktam socialiniam tikslui; • patraukli motyvuojanti veikla drąsioms idėjoms įgyvendinti ir būdas kilniai įprasminti šventes bei asmenines progas; • naujas požiūris į socialines iniciatyvas, kuris skatina aukojimo ir savanorystės kultūros augimą šalyje. Poveikis: Tapk ambasadoriumi keičia aukojimo įpročius ir atveria galimybes naujiems skaitmeniniams aukojimo būdams, skatina didesnį asmeninį ir aplinkinių bendruomenės įsitraukimą į socialinį tikslą, o svarbiausia – daryti gerus darbus kiekvienam tampa paprasta, įdomu ir smagu! Imkis gero darbo – tapk paramos projektų ambasadoriumi ir skleisk gerumo virusą!


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.