Act on Crisis
Act on Crisis
2020

Kur galima rasti sprendimą: https://www.actoncrisis.com/

Kodėl ir kaip?

Act On Crisis misija – būti objektyviu, tvarumu besirūpinančių darbdavių partneriu, kuriančiu palaikymo ir vienybės kultūrą, skatinančiu dialogą ir motyvuojančiu rūpintis asmenine emocine higiena. Pagal organizacijų pasirinktą planą, darbuotojai yra skatinami pagerinti savo emocinį gerbūvį. Specialiai jiems pritaikytoje programėlėje darbuotojai gali rinkti iš keturių variantų. Jie gali treniruoti savo emocinį gerbūvį individualiai atlikdami kvėpavimo pratimus, prisijungti ir kalbėtis su kitais personalizuotuose, profesionalų prižiūrimuose ir anonimiškuose, pokalbių kambariuose, turėti individualią sesiją su sertifikuotu profesionalu bei taip pat pildyti asmeninį emocijų dienoraštį ir laikui bėgant – tobulėti. Organizacijos gali kas mėnesį gauti objektyvią darbuotojų emocinės sveikatos apžvalgą ir tolimesnę pagalbą siekiant pokyčio. Anonimiškos apžvalgos leidžia pamatyti, kaip keičiasi darbuotojų motyvacija ir produktyvumas.

Kuo išskirtinis?

Laimingi ir emociškai stiprūs darbuotojai yra puikios darbo vietos pagrindas. Harvardo medicinos mokyklos, Gallup ir Mind Share tyrimu duomenimis, darbuotojų silpna emocinė sveikata sumažina darbo našumą iki 36% ir net 50% darbuotoju dėl šios priežasties išeina iš darbo. Tuo pačiu Deloitte ir PwC pastebėjo, kad kompanijos, investuojančios į darbuotoju emocinį gerbūvį, pasižymi daugiau nei 2 kartus didesne investicijų grąža ir net 236% jų akcijų vertės prieaugiu. Starbucks, Vinted ir Google yra puikūs pavyzdžiai. “Act on Crisis” specialiai įmonėms sukurta programa skatina darbuotojų emocinę sveikatą - tam, kad darbo vieta būtų produktyvesnė, kūrybingesnė ir teikianti daugiau pasitenkinimo.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.