Valstybės įmonė Distancinių tyrimų ir geoinformatikos centras "GIS-Centras"
TOPOGRAFIJOS IR INŽINERINĖS INFRASTRUKTŪROS INFORMACINĖS SISTEMA (TIIIS)
2021

Kur galima rasti sprendimą: https://www.planuojustatau.lt/

Kodėl ir kaip?

Plėtoja su topografijos ir inžinerinės infrastruktūros erdvinių duomenų kaupimu ir naudojimu susijusius informacinių ir ryšių technologijų sprendimus, užtikrinant centralizuotą naudotojų prieigą prie šių erdvinių duomenų. Plėtoja su topografijos ir inžinerinės infrastruktūros erdvinių duomenų kaupimu ir naudojimu susijusias el. paslaugas, sukuriant naujas į naudotojus orientuotas el. paslaugas ir kompleksiškai pertvarkant esamas. Sukurti statinių gyvavimo ciklo technologinius sprendimai, užtikrinant mainų sąsajas su išorinėmis IS/registrais.

Kuo išskirtinis?

Stambaus mastelio erdviniai duomenys tampa daug geriau pasiekiami. Paslaugos suteikiamos greičiau. Mažiau klaidų naudojant erdvinisu duomenis. sudarytos geresnės sąlygos kurti pridėtinės vertės IT produktus.


Video nuoroda: https://www.gis-centras.lt/wp-content/uploads/2020/11/TIIIS_informacija.pdf

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.