Aurintas Bubinas ir Donatas Bubinas
The TOP
2016

Kur galima rasti sprendimą: http://thetop.world

Kodėl ir kaip?

"The TOP" programėlė veikia paprastai - įkeli nuotrauką, priskiri ją kategoriją ir iš karto, tuo pat metu, tiksliai žinai koks jos populiarumas tarp tavo draugų, 100 metrų, kilometro, 100 kilometrų, Lietuvos ar net pasaulio mastu. Tai labai smagu ir įtraukia! Čia pat galima matyti kokias nuotraukas kelia draugai, kiti žmonės ir kurios iš jų yra TOP'o viršūnėje, vėlgi bet kokiu atstumu ar net globaliai.

Kuo išskirtinis?

"The TOP" - vienintelis toks pasaulyje, vertikaliu topo principu paremtas socialinis tinklas, skirtas dalintis nuotraukomis, varžytis ar sekti kas gi populiaru, kas TOP'e? Sprendimo nauda? - tai neįtikėtinai įdomus, naujas, unikalus būdas dalintis su draugais ir pasauliu; - varžytis, kieno įkeltos nuotraukos pasieks viršūnę, sužinoti, kaip jas vertina kiti; - realiu laiku sužinoti kas populiaru, kas naujo ir kas gi TOP'o viršūnėje, bet kokioje kategorijoje, bet kurioje lokacijoje; - vykstant į kitas šalis ar planuojant kelionę - sužinoti iš anksto, ką mėgsta, kas patinka vietiniams; - ir galiausiai, pačiam sudaryti savo topus pagal mėgstamas kategorijas, parodyti savo interesus, vertybes draugams ar pasauliui, o sudarant topo eiliškumą, įtakoti bendrus rezultatus!


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.