UAB Informacinių Technologijų Organizacija
Tele2 Mobili stotelė
2017

Kur galima rasti sprendimą: https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.tele2.mobilistotele

Kodėl ir kaip?

Mobili stotelė – tai mobilus ir patogus skambučių valdymo bei administravimo sprendimas. Jis leis įmonėms visiškai atsisakyti išlaidų tinklo infrastruktūrai bei tinklo įrangai ir suteiks galimybę mobiliai naudotis visomis funkcijomis, kurios iki šiol buvo prieinamos tik fiksuotuoju ryšiu. Verslo klientai galės visiškai atsisakyti fiksuotųjų linijų ir visada bei visur priimti ir aptarnauti savo klientus

Kuo išskirtinis?

TELE2 mobili stotelė privalumai: Efektyvumas – jokių investicijų į tinklo infrastruktūrą ir įrangą. Jokių sprendimo diegimo ar palaikymo mokesčių. Greitis – sprendimo įdiegimo laikas – iki 1 valandos bet kurią dieną bet kuriuo paros metu (skaičiuojamas laikas, kai klientas turi apsirašęs norimus veikimo principus). Mobilumas – sprendimui pakanka išmaniojo telefono, todėl sprendimu galėsite naudotis visame pasaulyje. Ryšio kokybė – naudojamas kokybiškas ir stabilus populiariausio operatoriaus Lietuvoje „Tele2“ GSM tinklas.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.