Traxlo, UAB
Tasku.app
2022

Kur galima rasti sprendimą: https://tasku.app/

Kodėl ir kaip?

Tasku.app įtraukia ir įgalina vietinės bendruomenės narius užsidirbti papildomų pajamų šalia namų esančiose maisto prekių parduotuvėse. Programėlė veikia tokiu principu, jog žemėlapyje, netoli esančiose vietose yra pavaizduotos užduotys su numatomu atlygiu. Naudotojas, gali pasirinkti norimą užduotį, ją rezervuoti ir nuvykti jos atlikti. Tuo tarpu prekybininkai bei maisto produktų gamintojai gali pasitelkti vietinius gyventojus, kad atliktų jiems svarbias užduotis, konkrečioje parduotuvėje. Butent vietinių gyventojų įtraukimas sukuria didžiausią vertę, nes žmogui neriekia vykti į kitą miesto galą į darbo vietą, tokiu būdu yra taupomas žmogaus laikas bei aplinkos tarša. Skaičiuojama, jog "gig work" sprendimai lyginant su alternatyvomis, gali taupyti iki 30% CO2 emisijų. Taip pat pastebima, kad bendruomenių įtraukimas teigiamai veikia tų pačių žmonių požiūrį į parduotuves bei produktus, su kuriais yra dirbama. Užduotys yra labai konkrečios su detaliu aprašymu bei mokomąja medžiaga, o atlikimas patvirtinamas nuotraukomis. Todėl geras rezultatas yra beveik visada garantuotas.

Kuo išskirtinis?

Tasku programėlė yra patogi, joje labai paprastai, vos kelių mygtukų paspaudimu galima išsirinkti norimą, šalimais esančią užduotį ir ją atlikti. Žmogus turi pilną laisvę, kada, ką ir kaip nori daryti. Vidutiniškai užduotys gali trukti apie 1-1.5 valandos. O uždarbis kai kuriais atvejais gali siekti ir 39 EUR už vieną atliktą darbą. Tai yra itin patogus ir lankstus sprendimas, turintiems laiko ir noro, užsidirbti papildomų pajamų, be poreikio turėti papildomos įrangos, transporto priemonės ar specifinių žinių.


Video nuoroda: https://youtu.be/w8fXz0sMOd4

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.