UAB „Interaktyvi reklama“ (Born in idea)
LNK GO
2015

Kur galima rasti sprendimą: WWW.LNKGO.LT

Kodėl ir kaip?

LNK GO – vieno iš žinomiausių televizijos kanalų LNK projektas skirtas internetinei televizijai, kuris suteikia galimybę pažiūrėti praleistas televizijos laidas ar mėgstamą serialą bet kuriuo paros metu. Joje galite stebėti ne tik LNK, bet ir BTV, TV1 ir INFO TV kanaluose transliuojamas laidas ir jų įrašus. šio tinklalapio pagalba televiziją galima žiūrėti internete, tiesiogiai. Taip pat galite rasti ir specialiai LNK GO interneto televizijai kurtas laidas. Tinklalapyje pateikiama išsami ir detali laidų ir vaizdo įrašų paieška pagal pavadinimą, kuri padeda išsirinkti iš didelio ir plataus vaizdo įrašų sąrašo. Paieškos skiltyje yra kalendorius, kurį naudojant galima nusistatyti datos filtrą pagal, kurį bus surandamas vaizdo įrašas, taip pat galima filtruoti ir pagal pasirinktą televizijos kanalą. Svetainėje yra integruotas alfa.lt dienraštis, kuriame pateikiami naujausi straipsniai bei aktualijos. Tinklalapio valdymas susideda iš keturių pagrindinių skilčių, kuriose galima rasti atitinkamus vaizdo įrašus: naujausios laidos, populiariausios laidos, greitai pasibaigsiančios laidos ir naujienos.

Kuo išskirtinis?

• Vienoje vietoje pateikiami visi LNK, BTV, TV1 ir INFO TV kanaluose transliuojamos laidos ir jų įrašai; • Sparti tiesioginė transliacija internete; • Pateikiamos specialiai LNK GO interneto televizijai kurtos laidos; • Išsami ir detali laidų ir vaizdo įrašų paieška pagal pavadinimą; • Filtrai pagal kalendorių ir televizijos kanalą; • Integruotas alfa.lt dienraštis;


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.