Mindaugas Mizaras
kindervibe
2016

Kur galima rasti sprendimą: www.kindervibe.com

Kodėl ir kaip?

kindervibe užtikrina patogų ir interaktyvų tėvelių-auklėtojų ir tėvelių-tėvelių bendravimą realiu laiku. Praneškite, ką šiuo metu veikia vaikai, kokia jų nuotaika, naujausi pasiekimai. Siųskite/gaukite pranešimą ir iškart reaguokite: pasidžiaukite, klauskite, aptarkite rūpimus klausimus. Nekaupkite vaizdų ateičiai – siųskite juos čia ir dabar. Gražiausios akimirkos iš grupės veiklų, lauko žaidimų, švenčių, užsiėmimų, vaikų nuotaikos ir emocijos – tiems, kam tai labiausiai rūpi. kindervibe programėlėje akimirksniu atnaujinkite informaciją apie dienos pasiekimus, vaiko gebėjimus kasdienėje veikloje, praneškite, kaip buvo patenkinti vaiko fiziniai poreikiai. Padėkite tėveliams stebėti, ką jų vaikas gali, kokiose srityse stiprus, kur lenkia bendraamžius, o kame dar reikia pasistengti. Žinome, kad vaikų saugumas ir privatumas – svarbiausia. Tad kindervibe aplikacijos vartotojus užtikriname, jog informacija pasieks tik tuos, kam ji skirta – vaiko tėvelius/globėjus, auklėtojas. Jokie treti asmenys informacijos nematys ir ja naudotis negalės.

Kuo išskirtinis?

Darželiai kindervibe vertina, nes jis leidžia sutaupyti laiko (nereikia naudoti daug komunikacinių įrankių, visa informacija vienoje vietoje, sumažėja asmeninio bendravimo poreikis) ir pinigų (nereikia spausdinti pop. knygelių) bei pagerėja įvaizdis. Tėvai itin vertina šį interaktyvų bendradarbiavimo būdą, nes visą informaciją gauną tiesiai į savo telefoną.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.