GetPet komanda
GetPet
2019

Kur galima rasti sprendimą: https://www.getpet.lt/

Kodėl ir kaip?

GetPet iniciatyva gimė prieš gerą pusmetį vykusio Hack4Vilnius renginio metu. Tai idėjų ir sprendimų maratonas, skirtas patobulinti sostinę. Mūsų sprendimas - programėlė, kurioje susiburia Vilniaus beglobiai šunyčiai, ieškantys naujų šeimininkų. GetPet ne tik tapo renginio nugalėtoju, bet žinia apie iniciatyvą nuskambėjo visame pasaulyje. GetPet - panašį į Tinder pažinčių programėlę, tik į pasimatymą eini su keturkoju. Atsidarai GetPet - į tave spokso kudlius. Jei sužavėjo, brauki pirštu į dešinę, jei ne - brauki į kairę ir randi kito šuniuko anketą. Anketoje rasi ne tik nuotraukų, bet ir gyvūnėlio istoriją. Radai mėgstamą šunytį? Susitark dėl pasimatymo - atvyk į prieglaudą pabendrauti. Pamaitink, pavedžiok, pažaisk - susipažink. Jie nori pabūti kartu. Apsisprendei šuniuką priglausti į savo šeimą? Pasiimk į namus. Pirmas dvi savaites tau padės asmeninis GetPet mentorius - jis patars įvairiais klausimais ir padės pažinti naująjį augintinį. Jei pasiruošimo laikotarpis praeis sklandžiai - valio, turi naują šeimos narį! Ir visa tai - nemokamai. Šiuo metu GetPet plečiasi. Prie jos prisijungs prieglaudos iš visos Lietuvos, šalia šuniukų programėlėje atsiras ir katytės. O dar tolimesni GetPet žingsniai - integruoti gyvūnų prieglaudas ir už Lietuvos ribų.

Kuo išskirtinis?

Problema, su kuria susiduriame - aiški. Visiems pažįstama ir lydinti miestus daugybę amžių. Tai - benamiai gyvūnai. Gatvėse ir perpildytose gyvūnų globos namuose. Šalia to, atlikę tyrimus pastebėjome, kad visuomenėje šiandien, ypatingai tarp jaunų žmonių bei jaunų šeimų, keičiasi požiūris į naminius gyvūnus. Žmonės nori priimti gyvūnus į savo šeimas, tačiau nedrįsta priimti sprendimo. GetPet prie šių problemų sprendimo prisideda dviem būdais: nauja skaitmenine platforma bei asmenine mentoryste. GetPet programėlė - patogi priemonė susipažinti ir užmegzti pirmą ryšį su benamiais gyvūnais, esančiais netoliese. Tad visų pirma - tai centralizuotas, šiuolaikiškas kanalas, jungiantis benamius keturkojus su potencialiais šeimininkais. GetPet veikimo principas - paprastas, intuityvus, pažįstamas kiekvienam jaunam žmogui. Techninis įgyvendinimas yra minimalistinis, elegantiškas, tarp-platforminis - veikia tiek ant Android, tiek ant Apple įrenginių. Šalia vartotojo programėlės sukurta ir internetinė (back-end) platforma prieglaudoms - keliais paspaudimais jos darbuotojai gali administruoti savo gyvūnus GetPet programėlėje. Kaip skaitmeninis sprendimas GetPet gali lengvai plėstis. Bet kurios Lietuvos ir užsienio prieglaudos gali tapti GetPet dalimi. Čia greitu metu bursis ne tik benamiai šuniukai, bet ir katės, o gal net ir kiti gyvūnėliai. Antra, GetPet - ne tik skaitmeninis informacijos srautas. Tai ir savanorių bei mentorių komanda, kuri asmeniškai padeda naujiems šeimininams susipažinti su augintiniais bei įprasti prie naujo gyvenimo būdo. Prie GetPet iniciatyvos prisijungė tiek mėgėjai, tiek profesionalai, siekiantys pakeisti "šunišką gyvenimą" :)


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.