GameOn
„GameOn“ žurnalas
2014

Kur galima rasti sprendimą: www.gameon.lt/zurnalas/

Kodėl ir kaip?

Nemokamas e. žurnalas „GameOn“ – analogų Lietuvoje neturintis leidinys. Kartą per du mėnesius 200+ puslapių žurnale publikuojamos žaidimų industrijos naujienos, apžvalgos ir nuomonės. Pagrindinis žurnalo tikslas – skleisti žaidimų kultūrą Lietuvoje, padėti žmonėms suvokti šį naują laisvalaikio leidimo būdą, akcentuojant žaidimų suteikiamą naudą. „GameOn“ apžvalgų formatas netradicinis – recenzijos papildomos nuomonėmis, įžvalgomis, naudingomis nuorodomis, įdomiais faktais. Siekiame, kad visas mūsų turinys būtų įdomus ir suprantamas tiek žaidėjui, tiek žaidimų kūrėjui, tiek žaidžiančių vaikų tėvams. Greta žaidimų apžvalgų, ypač didelį dėmesį skiriame Lietuvos žaidimų kūrėjams, dažnai pirmieji pranešame naujienas apie kuriamus projektus ir pristatome kuriančias studijas. Nagrinėjame pasaulinės žaidimų industrijos teikiamas galimybes ir Lietuvos žaidimų industrijos problematiką. Skatiname žaidimų kūrimą, dalinamės patarimais ir užsienio kūrėjų komentarais. „GameOn“ pasižymi rubrikų įvairove ir skiria nuolatinį dėmesį visiems žaidimų pramonės ir kultūros aspektams – nuo startuolių iki verslo, nuo technologijų naujienų iki geriausios žaidimuose skambančios muzikos.

Kuo išskirtinis?

Ypač atsakingai rengiama medžiaga, didžiulė apimtis ir kruopštus dizainas. „GameOn“ tai aukštus vakarų standartus atitinkantis žurnalas žaidėjų bendruomenei, kuriamas siekiant sugriauti nusistovėjusius mitus. Žaidimai, kaip laisvalaikio forma, siūlo platų pramogų ir emocijų spektrą. Vienu mygtuko paspaudimu, piršto ar rankos mostu žaidėjai gali gauti kasdienę azarto, įgūdžių lavinimo, sporto, pasaulio pažinimo ar tiesiog grynos pramogos dozę. Tuo tarpu žaidimai, kaip pramonės šaka yra viena iš sparčiausiai augančių pramogų industrijos sferų, o Lietuva turi milžinišką potencialą tapti modernias pramogas eksportuojančia šalimi. Tad šis leidinys skatina būti atviriems, nes ignoruodami, ar net bijodami žaidimų mes nepasieksime gerų rezultatų nei buityje, nei ugdyme, nei versle.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.