Exponeer
Exponeer
2017

Kur galima rasti sprendimą: https://www.exponeer.com/

Kodėl ir kaip?

Vienas iš populiariausių būdų įmonėms pasiekti užsienio rinkas (o taip pat ir vietinius klientus) yra dalyvavimas parodose. Tačiau tai brangi ir rizikinga priemonė - privalai nemažai investuoti ir tik po to tikėtis rezultato. Exponeer leidžia tai padaryti unikaliu ir paprastu būdu: - platformoje įmonės pasirenka kokioje rinkoje norėtų pristatyti savo produktus ar paslaugas iš mūsų susisteminto pasaulinio verslo žemėlapio; - joms suteikiamas ne tik visas paketas modernių įrankių išsamiai prezentacijai paruošti, bet ir jas lydi automatinis asistentas, kuris supaprastina visą šį procesą; - sukūrus stendą automatiškai yra generuojamas tikslinės auditorijos srautas, įmonių atstovai gali stebėti rezultatus, analizuoti ir tiesiogiai susisiekti su suinteresuotais lankytojais. Tokiu būdu kiekviena įmonė gali pristatyti savo produkciją bet kuriame pasaulio krašte neišeidama iš savo darbo vietos, išanalizuoti rinką su beveik nulinėmis investicijomis ir net surasti tikslinius verslo partnerius ar klientus.

Kuo išskirtinis?

Mažos ir vidutinės įmonės gana dažnai turi įdomių ir visuomenei reikšmingų sprendimų. Tačiau dėl riboto biudžeto jos negali išeiti į tarptautines rinkas, pristatyti save pasauliui. Pvz.: įmonė Lietuvoje gamina elektronikos sprendimus, kurie gali būti aktualūs ir Brazilijos rinkoje. Nigerijoje ekologiško ūkio produkcija gali būti patraukli JAV vartotojams. Ir t.t. Vienai ir kitai įmonei patekti į nežinomas rinkas tradiciniais keliais (rinkos analizė, vietinės parodos ...) yra per daug sudėtinga ir brangu. Dėl tos priežasties puikūs sprendimai nepelnytai neranda naujų galimybių. Exponeer sukuria galimybes sužinoti vėjo energetikos tendencijas Australijoje, pasiūlyti užterštumo mažinimo programas Kinijos miestams ar sveikatos apsaugos sprendimus Afrikos šalims vienoje platformoje.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.