UAB "Inovacijos verslui"
Eilė
2016

Kur galima rasti sprendimą: Google Play, www.eile.lt

Kodėl ir kaip?

Mobili aplikacija eilė leidžia vartotojui žemėlapyje pamtyti kokiose įstaigose yra įdiegta mobili aplikacija, kokios paslaugos yra teikiamos kiekvienoje įstaigoje bei jos skyriuose. Atvaizduojamas skaičius žmonių, tuo metu laukiančių eilėje. Pasirinkus paslaugą Eilė leidžia rezervuoti eilės numerį - šis veiksmas tolygus popierinio bilietėlio atsispausdinimui. Visas eilės progresas yra matomas mobiliame telefone, apie eilės pasikeitimus siunčiami priminimai. Pasibaigus aptarnavimui, vartotojas turi galimybę įvertinti specialisto aptarnavimo kokybę.

Kuo išskirtinis?

Nauda įstaigai Patrauklumas vartotojui; Modernus, inovatyvus įvaizdis; Galimybė siųsti pranešimus vartotojams aplikacijoje; Galimybė įspėti klientus apie pasikeitimus, techininius gedimus; Informacija apie skyrių lokacijas vartotojui; Mažesnis žmonių kiekis laukimo salėje; Galimybė vartotojui įvertinti specialisto aptarnavimo kokybę. Nauda vartotojui Gaunama plati informacija apie eiles skyriuose; Galimybė planuoti laiką; Galimybė palikti laukimo salę, matyti švieslentę telefone; Gaunami pranešimai apie eilės progresą, įstaigos informaciją; Aplikacija leidžia taupyti laiką, suteikia patogumo.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.