Kur galima rasti sprendimą: https://citify.eu/lt/

Kodėl ir kaip?

Citify - tai internetinė platforma, skirta sekti planuojamus ir esamus nekilnojamojo turto projektus: nuo daugiabučių ir verslo centrų iki gatvių, dviračių takų, parkų ir mokyklų. Mes surenkame visą mums prieinamą informaciją apie projektus nuo ankstyviausių jų planavimo stadijų (projektiniai pasiūlymai) iki statybų pabaigos (sekame statybų progresą) ir ją padarome prieinamą. Mūsų miestų žemėlapiuose kiekvienas gyventojas gali realiu laiku matyti miesto plėtros planus, sužinoti apie būsimus viešinimus, gauti nemokamus pranešimus apie naujus NT projektus jų teritorijoje bei prisidėti prie informacijos pildymo keliant statybų nuotraukas ar atsiunčiant kitą mūsų neturimą informaciją. Verslo atstovams siūlome jiems aktualią specializuotą informaciją apie NT projektus, jų išrašus, analitinius įrankius, leidžiančius patogiau stebėti rinkos situaciją bei planuoti savo projektus. Valdžios atstovams suteikiame realaus laiko įžvalgas apie tikrąją miesto plėtrą (vykstančią realiai, o ne suplanuotą), ši informacija jiems leidžia geriau planuoti transporto srautus, socialinių paslaugų poreikius ir tuo pačiu užtikrinti, kad vykstantys procesai atitinka visus reikalavimus.

Kuo išskirtinis?

Dar 2014 metais kelių entuziastų iniciatyva buvo pradėtas pildyti "Vilniaus projektų žemėlapis", kur savanoriškai buvo žymimos mieste tuo metu vykstančios statybos. Per keletą metų šis žemėlapis įgavo populiarumą ne tik tarp gyventojų, bet ir tapo naudojamas verslo atstovų, o galiausiai pavirto į Citify. Esame unikalus produktas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalių regione, kasdien mūsų platformoje apsilanko tūkstančiai lankytojų, kurių didžioji dalis - miesto gyventojai, besidomintys plėtra. Projektų naujienas skelbiame ir socialiniuose tinkluose, kur turime dešimtis tūkstančius sekėjų, o mūsų verslui skirtais įrankiais naudojasi didžiausios Lietuvoje NT srities įmonės. Tai rodo, kad puikiai atliepėm ir užpildėm buvusią informacijos trūkumo nišą, o per padidėjusį viešumą miestų plėtra tapo skaidresnė ir labiau įtraukianti.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.