NAMEE
NAMEE Personalizuotos pasakų knygos vaikams
2015

Kur galima rasti sprendimą: https://namee.com/lt/

Kodėl ir kaip?

Unikali dovana vaikams NAMEE personalizuotos knygos vaikams yra išskirtinė dovana mūsų mažiesiems bet kokiai progai. Jaustis ypatingu yra iš tiesų nuostabus dalykas, tad įsivaizduokite, kaip vaikas nustebs gavęs knygą, kurios pagrindinis personažas atrodo kaip jis, o skaitant pasaką – vardas minimas kone kiekviename puslapyje. Šios unikalios personalizuotos pasakos nudžiugins kiekvieną, nes skaitymas apie savo herojiškus žygdarbius ugdo jauną protą ir sužadina vaizduotę.

Kuo išskirtinis?

Apsilankę NAMEE svetainėje rasite platų personalizuotų knygų vaikams pasirinkimą įvairiomis temomis. Išsirinkę labiausiai patikusią, jums tereikės susikurti pasakos veikėją, kuo panašesnį į savo vaiką, įrašyti jo vardą, sukurti palinkėjimą arba pasirinkti esamą dedikaciją ir VUOLIA - jūsų unikali dovana paruošta. Įsigydami šią nepaprastą suasmenintą knygą, jūs ne tik perkate istoriją – jūs suteikiate savo vaikui vaizduotės galią, skaitymo džiaugsmą ir unikalumo jausmą. Kiekviena šeima nusipelno magijos, kurią suteikia ši personalizuota knyga ir nuoširdaus priminimo, kad jie yra savo istorijos herojai.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.