UAB Nėra planetos B
Žiedinė mados platforma TEXTALE
2023

Kur galima rasti sprendimą: https://textale.lt

Kodėl ir kaip?

Perteklinė mados prekių gamyba ir vartojimas - viena opiausių problemų klimato kaitos akivaizdoje. Švaistūnišką gamybos ir vartojimo modelį lydi milžiniška aplinkos tarša. Perpildyti sandėliai ir spintos tampa tikru galvos skausmu, kai stilius taip mažai ką bendro turi su kiekybe! Platforma TEXTALE kuria naujas galimybes aplinkai ir žmonėms tęsti daiktų istorijas - mėgautis mėgstamų prekės ženklų apranga ilgiau, ženkliai pigiau ir palankiausiu aplinkai būdu, nešvaistant ir neteršiant. TEXTALE - sprendimas drabužių ir tekstilės surinkimui, paruošimui, taisymui, atnaujinimui, perpardavimui, ieškant perdirbimo sprendimų.

Kuo išskirtinis?

Jūsų patogumui - vienas mygtukas, kad ir ko beprireiktų tekstilės pertakliaus problemai spręsti. TEXTALE tikslas - jungti visas dedamąsias, kurių reikia vartotojams ir prekių ženklams, siekiant suteikti drabužiui naują gyvenimą. TEXTALE sukūrė, praktiškai išbandė ir pritaikė C2B2C ir B2B2C mados prekių paruošimo, taisymo ir atnaujinimo bei perpardavimo algoritmus. Sprendimų patogumas ir patikimumas - esminiai platformos elementai. Platformos išskirtinumas - vartotojus motyvuojantys, kaupiami ir vietos valiutą atstojantys TEXTALE kreditai, kuriuos galima panaudoti platformos prekėms ir paslaugoms įsigyti. Elektroninės ir fizinės prekybos derinimas padeda užtikrinti geriausią vartotojo patirtį, o ateities plėtrai konkurencinio pranašumo suteiks skaitmeniniai sprendimai su integruotomis dirbtinio intelekto galimybėmis. Ypatingas dėmesys TEXTALE platformoje skiriamas ir vartotojų bei gamintojų edukacijai, siekiant formuoti sąmoningo vartojimo kultūrą. Stilius. Kokybė. Atsakingai. Ilgam.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.