TutoTOONS
TutoTOONS
2015

Kur galima rasti sprendimą: tutotoons.com/

Kodėl ir kaip?

TutoTOONS – tai mobiliųjų žaidimų kūrimo platforma, skirta nemokantiems programuoti, tačiau norintiems kurti žaidimus. Norint susikurti savo žaidimą, tereikia sugalvoti žaidimo idėją, siužetą, ir nusipiešti žaidimo grafiką (aplinką, veikėjus ir kitus žaidimo objektus). Įsijungę TutoTOONS žaidimų kūrimo įrankį, pasirinkite norimą žaidimo tipą (šabloną), įkelkite žaidimo grafiką ir sudėliokite ją žaidimo scenoje „drag and drop” principu. Taip savo piešinius lengvai ir greitai paversite į veikiantį žaidimą, kurį iš karto galėsite žaisti internete. Su TutoTOONS platforma sukurti žaidimai gali būti išleidžiami ir platinami didžiausiose mobiliųjų programėlių parduotuvėse App Store, Google Play ir Amazon, o žaidimų autoriai turi galimybę užsidirbti iš savo kūrybos – žaidimo kūrėjui atitenka 50% žaidimo pajamų. Kurti žaidimus su TutoTOONS galima internete (http://tutotoons.com/create/) arba atsisiuntus TutoTOONS programėlę: App Store: https://itunes.apple.com/app/tutotoons/id654268611 Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.tutotoons Amazon: http://www.amazon.com/dp/B00TFGXB8S/ Žaidimų kūrimas su TutoTOONS ir žaidimo išleidimas yra nemokamas ir laisvai prieinamas visiems.

Kuo išskirtinis?

TutoTOONS atveria mobiliųjų žaidimų rinką grafikos dizaineriams, iliustruotojams bei visiems kūrybingiems žmonėms, kurie net nesvajojo, kad galės turėti (ir pardavinėti) savo žaidimą programėlių parduotuvėse App Store, Google Play ir Amazon. Nuo veiklos pradžios 2014 m. sausį, TutoTOONS platformą išbandė daugiau nei 3 000 dizainerių ir iliustratorių iš viso pasaulio. Iš jų sukurtų žaidimų atrinkta daugiau nei 110 geriausių, kurie buvo sėkmingai išleisti ir atsisiųsti virš 13 milijonų kartų. TutoTOONS platforma gali naudotis ne tik grafikos dizaineriai ar dailininkai, bet ir mokytojai, tėveliai ir net vaikai. Mokytojai gali kurti savo mokomuosius žaidimus ir iš karto juos išbandyti klasėje, tuo tarpu tėveliai ir vaikai gali linksmai ir naudingai praleisti laiką kartu, kurdami žaidimus.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.