VisioGarden
Sodo dizaino programa sodininkams mėgėjams
2020

Kur galima rasti sprendimą: https://visiogarden.lt/

Kodėl ir kaip?

VisioGarden3D sodo dizaino programos arba kompiuterinio - simuliacinio žaidimo paskirtis dvejopa: a)naudodamiesi sodo dizaino programa sodininkai mėgėjai (be profesionalų pagalbos) gali patys lengvai susikurti savo turimo ar tik įsivaizduojamo sklypo planavimo ir apželdinimo projektus trimatėje erdvėje, virtualiai "pasivaikščioti" ir "pasodinti" 3D augalus, namus, tvoras ir kt. realiai atvaizduotame sode, apžvelgti sukurtą projektą iš paukščio skrydžio perspektyvos. Neturintys sodininkystei reikalingų žinių, gali pasinaudoti programoje esančia augalų ar kitų mažosios sodo architektūros elementų paieškos sistema, kuri padeda atrasti 3D modelius pagal pasirinktas charakteristikas ir preliminarias kainas, nustatyti sklypo puses pasaulio šalių atžvilgiu, saulės slankinkis padeda nustatyti sklypo apšvietimą skirtingu dienos metu. Žvelgiant į sklypą iš paukščio skrydžio perspektyvos galima pasinaudoti masteliu ir pasitikrinti kiek ir kokių augalų rekomenduojama susodinti 1, 5 ar 10 kv. metrų plote, nes visi 3D modeliai turi savo matmenis (3D modelių matmenys gali būti keičiami pagal poreikį). Galima pasinaudoti sklypo ribų nustatymo funkciją ir nustatyti konkretaus sklypo ribas bei "aptverti" tvoras. Galima sukurti daug sklypo planavimo ir apželdinimo projektų, juos išsaugoti ir vėl sugrįžti prie jų koregavimo. Sukūrus sklypo planavimo ir/ar apželdinimo projektą galima pasirinkti visų suplanuotų objektų ar tik augalų (su lietuviškais ir lotyniškais pavadinimais) sąrašą (preliminarų biudžetą), su kuriuo galima nuvykti į Lietuvoje esančias augalų prekybos vietas ir įsigyti suplanuotų augalų tikslius kiekius. b)VisioGarden3D gali veikti ir kaip kompiuterinis – simuliacinis žaidimas, lavinantis kūrybiškumą ir loginį mąstymą bei turintis lietuvišką vartotojo sąsają. Jis gali būti skirtas žmonėms, mėgstantiems kompiuterinius žaidimus ir ieškantiems savirealizacijos būdų.

Kuo išskirtinis?

- Sodininkams mėgėjams skirtas įrankis, skatinantis patiems lengvai susikurti sklypo planavimo bei apželdinimo projektus ir iš perspektyvos pamatyti 3D realaus sodo atvaizdavimą; - Skaitmeninis įrankis, padedantis laikytis tvarumo principų ir prisidėti prie žaliosios aplinkos kūrimo (su VisioGarden3D programa galima pamatyti realaus sodo vaizdą, kuris padeda išsirinkti vieną labiausiai žmogaus, šeimos ar bendruomenės poreikius atitinkantį aplinkos kūrimo, apželdinimo projektą ir sutaupyti neperkant nereikalingų ir brangių augalų, trinkelių, baseinų ar kitų mažosios sodo architektūros elementų, tuo pačiu prisidedant prie atsakingo vartojimo principų). - Įrankis, skatinantis vyresnio amžiaus žmones (kurių dauguma yra ir sodininkai mėgėjai) pagilinti skaitmeninio raštingumo žinias, lavinanti kognityvinius procesus, sudarantis galimybę užsiimti nauja veikla - užsidirbti kuriant apželdinimo projektus kitiems žmonėms ar teikti apželdinimo paslaugas pagal sukurtų projektų vizualizacijas, turiningai bendrauti su bendraminčiais, puoselėjančiais žaliosios aplinkos erdves. - Kompiuterinis - simuliacinis žaidimas, turintis lietuvišką vartotojo sąsają, veikiantis trimatėje erdvėje, lavinantis kūrybiškumą bei loginį mąstymą, teigiamai veikiantis emocinę sveikatą, supažindinantis su planavimo bei apželdinimo pradmenimis.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.