UAB Informacinių Technologijų Organizacija
Sign on Tab
2017

Kur galima rasti sprendimą: http://www.ito.lt/signontab

Kodėl ir kaip?

Sprendimas skirtas skaitmenizuoti sutartis jų pasirašymo vietoje naudojant Android įrenginius bei leidžiantis integruoti su esamomis dokumentų administravimo ir/ar archyvavimo sistemomis. Sign on Tab sprendžia dokumentų archyvavimo, logistikos, spausdinimo kaštų problemas. Palengvina sutarčių paiešką, pagreitina dokumentų pasirašymo procesą klientų aptarnavimo vietose.

Kuo išskirtinis?

Sprendimo teikiama nauda: Pagreitėjęs aptarnavimo laikas – nebereikia spausdinti antros sutarties kopijos Popieriaus ir spausdinimo kaštų taupymas. 85% sutarčių tapo elektroninėmis Logistikos kaštai – nebereikia gabenti sutarčių į archyvą Nebėra pasimetusių/neįskaitomų dokumentų kopijų Patenkintas aptarnaujantis personalas – nebereikia vizuoti sutarčių, jų siuntinėti, inventorizuoti Patenkinti klientai – gauna kopiją savitarnoje/el.paštu


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.