LRT
Programėlė „Labas rytas, Lietuva“
2014

Kur galima rasti sprendimą: http://www.lrt.lt/apie-lrt/programeles

Kodėl ir kaip?

„Labas rytas, Lietuva!“ – kiekvieną darbo dienos rytą Jums taria LRT TELEVIZIJOS laida ir siūlo tai, kas svarbiausia ryte: nuo naujausių žinių, orų prognozių iki aktualių diskusijų ir spaudos apžvalgų. Nuo šiol tai, kas svarbiausia, su Jumis, kur bebūtumėt – programėlėje „Labas rytas“! Su šia programėle galima: atsikelti su „Labu Rytu“; programėlėje rasite žadintuvą, kurį galite nustatyti skambėti „Labas rytas, Lietuva“ melodija arba tiesiogine laidos transliacija; žiūrėti arba klausytis „Labas rytas, Lietuva“ laidos savo išmaniajame telefone; pamatyti dienos orų prognozę; pažiūrėti dienos žiniasklaidos apžvalgą; skaityti LRT.lt žinių tarnybos naujienų srautą; Tai dar ne viskas! Kaip jau įprasta, su savo programėlėmis visada siūlome naujų bendravimo galimybių. Nuo 6 iki 9 valandos ryto žiūrėdami tiesioginę laidos transliaciją su šia programėle galėsite atsakyti į dienos klausimą, o socialiniame tinkle „Twitter“ bendrauti su laidos dalyviais!

Kuo išskirtinis?

Programėlėje yra žadintuvas, kurį galma nustatyti skambėti „Labas rytas, Lietuva“ melodija arba tiesiogine laidos transliacija; Galima žiūrėti arba klausytis „Labas rytas, Lietuva“ laidą savo išmaniajame telefone tiesiogiai arba jei keliatės vėliau - įrašą; Dienos orų prognozės; Dienos žiniasklaidos apžvalga; LRT.lt žinių tarnybos naujienų srautas; Tiesioginio bendravimo su laidos vedėjais bei svečiais galimybės. Nuo 6 iki 9 valandos ryto žiūrėdami tiesioginę laidos transliaciją su šia programėle galėsite atsakyti į dienos klausimą, o socialiniame tinkle „Twitter“ bendrauti su laidos dalyviais!


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.