Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, UAB "AppCamp"
Pogramėlė „Balsuok!“
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.lrt.lt/programeles

Kodėl ir kaip?

2012 m. "Eurovizijos" atrankoje programėlė "Balsuok!" susilaukė milžiniško populiarumo – per kelias savaites iš Android Market ir App Store programėlė buvo parsisiųsta daugiau nei 13000 kartų, o jos vartotojai per visas Eurovizijos atrankos transliacijas atidavė daugiau nei 26 milijonus balsų! 2013 metų Eurovizijos dainų konkurso Nacionalinėje atrankoje išmaniųjų technologijų vartotojai savo balsą vėl galėjo atiduoti tuo pačiu būdu. Programėlė "Balsuok!" leido žiūrovams tiesioginio eterio metu balsuoti UŽ arba PRIEŠ tuo metu grojančius "Eurovizijos" atlikėjus. Tai puikus būdas pareikšti savo nuomonę paprastai, smagiai ir be jokių papildomų apribojimų, kurie galėtų sukelti diskomfortą. Muzika, televizija ir išmaniosios technologijos susipynė į vieną visumą, o tai yra itin svarbus žingsnis populiarinant mobiliųjų technologijų kultūrą Lietuvoje.

Kuo išskirtinis?

Programėlė patraukli tuo, kad jos pagalba galima daryti tiesioginę įtaką balsavimo eigai. Kiekvienam prisijungusiam vartotojui, jo asmeniniai balsavimo rezultatai rodomi telefono ekrane, o bendri visų žiūrovų rezultatai – televizoriaus ekrane. Tokiu būdu sukuriamas interaktyvus ryšys su žiūrovu. „Balsuok!“ yra nemokama ir prieinama kiekvienam, turinčiam išmanųji prietaisą, nepriklausomai nuo operacinės įrangos arba mobilaus telefono aparato.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.