Pepi Play
Pepi Bath 2
2015

Kur galima rasti sprendimą: www.pepiplay.com

Kodėl ir kaip?

Pepi Bath 2 yra ypač populiaraus ir visame pasaulyje pripažinto žaidimo tęsinys. Starto metu žaidimas sulaukė ir ypatingo Apple dėmesio, buvo aktyviai rekomenduojamas viso pasaulio žaidėjams. Pirmoji Pepi Bath dalis pasirodė prieš trejetą metų ir sulaukė ypač palankių tėvų, kritikų, mokytojų ir ekspertų vertinimo. Pepi žaidimų serija sulaukė ir išskirtino su autizmu susidūrusių šeimų dėmesio. Pepi Bath 2 nėra tik žaidimas — tai mažasis pagalbininkas tėvams siekiantiems išnaudoti žaismą kaip priemonę sprendžiant kasdienius rūpestėlius. Viso žaidime yra 6 scenos, kiekviena jų pateikia vis kitokias, kasdienes situacijas: – Prausimasis prie kriauklės, – Maudynės vonioje, – Reikalai tualete, – Drabužėlių priežiūra, – Po maudynių, – Skalbykloje.

Kuo išskirtinis?

Pepi Bath 2 siūlo žaidėjams keletą veikėjų ir šešias scenas kuriose žaisdami vaikučiai ne tik gerai leidžia laiką, bet ir įsisavina higienos pagrindus. Žaidimas išsiskiria audiovizualine kokybe — unikalūs, ranka piešti veikėjai ir aplinkos, dailios ir sklandžios animacijos, muzika ir garsas — neatsiejama žaismo dalis. Pepi Bath 2 – universalus žaidimas — nenaudojama kalba, tad jis tinkamas viso pasaulio vaikučiams. Pepi Play taip pat griežtai paiso etikos ir vaikų apsaugos nuo nepageidaujamo turinio taisyklių — žaidime nėra reklamų, mokamų priedų, o informacija tėvams saugoma už paprasto, aritmetinio užrakto.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.