MB Pasodink medį
Pasodinkmedi.lt
2022

Kur galima rasti sprendimą: https://www.pasodinkmedi.lt/

Kodėl ir kaip?

Tai - internetinė platforma suteikianti galimybę visiems greitai, paprastai ir smagiai prisidėti prie tikrų medžių sodinimo Lietuvoje. Apsilankę vartotojai tiesiog turi pasirinkti kiek medelių nori pasodinti, atlikti užsakymą, o mes su mūsų draugais Nacionaliniu neliečiamojo miško paramos fondu pasirūpiname, kad šie medeliai būtų pasodinti, organizuojame miškasodžius, į kuriuos kviečiame prisijungti ir savanorius bei susipažinti su miško sodinimu bei pabandyti patiems. Nuo iniciatyvos pradžios per du metus ir jau tris įvykusius miško sodinimus iniciatyvos ir prisidėjusių prie jos dėka pasodinome daugiau nei 10 000 naujų medžių sodinukų. Šis miškas paramos fondo dėka niekada nebus kertamas ar naudojamas komercijai ir prisidės prie klimato kaitos padarinių švelninimo bei žalesnės Lietuvos.

Kuo išskirtinis?

Iniciatyva ir platforma Pasodinkmedi.lt suteikia galimybę pasodinti tikrą medį nepriklausomai nuo to ar žmogus žino kaip sodinti medžius, kur ir kada juos sodinti ir ar turi reikalingą įrangą, kastuvą ar kt. Visu tuo pasirūpiname mes - skaitmeniniai veikimo būdai nuo šiol įgalina visus prisidėti prie žalesnės Lietuvos ir miškų plėtros.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.