Jonas Vaišnys
Nutolusių saulės elektrinių platforma Solarbank.lt
2020

Kur galima rasti sprendimą: https://www.solarbank.lt/

Kodėl ir kaip?

Platformos širdis - unikalus IT sprendimas, leidžiantis pirkti, naudoti ir stebėti savo suvartojamą žalią elektros energiją. Solarbank.lt skiriasi nuo jau egzistuojančių rinkoje tuo, kad pardavinės gyventojams išimtinai vieno technologijos tiekėjo – bendrovės SoliTek ištobulintą pramoninę saulės elektrinę „Bifacial Track +40”, kurioje saulės moduliai ne įprastai įrengiami ant žemės, o naudojama visiškai nauja, modulius priklausomai nuo saulės padėties pasukanti išmani ir kompiuterizuota „trekerių“ technologija. „Bifacial Track +40” elektrinėje naudojami pažangiausi SoliTek SOLID Bifacial dvigubo stiklo moduliai, kurie saulės šviesą sugeria iš abiejų pusių, taip pasiekiant 40% didesnę elektros generaciją, nei bet kurioje standartinėje saulės elektrinėje.

Kuo išskirtinis?

• 40% daugiau elektros, nei kitose saulės elektrinėse • Elektrą gyventojams atpigins dvigubai • Vieninteliai rinkoje naudoja kokybiškus lietuviškus modulius Nutolusių saulės elektrinių platforma Solarbank.lt leis pasiūlyti vartotojams 40% efektyvesnę elektros generaciją su 30 m. elektrinės veikimo garantija. Tai vienintelė tokio tipo platforma Lietuvoje, kurioje saulės elektrą generuoja lietuviški premium tipo dvipusiai SoliTek saulės moduliai, 2020 m. birželį pasaulinio inovacijų instituto pripažinti „žaliausiais pasaulyje“.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.