LRT
Mobilioji programėlė „Gustavo receptai“
2014

Kur galima rasti sprendimą: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.techn.gustavoreceptai&hl=lt

Kodėl ir kaip?

Dovana visiems „Gustavo enciklopedijos“ mėgėjams – mobili programėlė „Gustavo receptai“. Joje -geriausių laidose gamintų patiekalų receptai su dailiomis iliustracijomis ir lengvomis instrukcijomis. Atsisiuntę programėlę turėsite galimybę pamatyti viso gaminimo proceso vaizdo įrašą ir Gustavo padedami paruošti puikų užkandį ar desertą! Patogus laikmatis, kiekio vienetų keitiklis ir pirkinių užrašinė - padės gamybos procese, o ką tik sukurtais kulinariniais šedevrais galite dalintis su draugais „Facebook“ paskyroje arba nusiųsti jiems nuotrauką elektroniniu paštu. “Gustavo receptai” – nors griūk, kaip skanu!

Kuo išskirtinis?

Programėlėje galima rasti geriausius „Gustavo enciklopedijos“ laidose gamintų patiekalų receptus su dailiomis iliustracijomis ir lengvomis instrukcijomis bei viso gaminimo proceso vaizdo įrašą. Programėlė suburia visą šeimą kartu, atrasti gaminimo džiaugsmo Programėlė turi patogų laikmatį, kiekio vienetų keitiklį ir pirkinių užrašinę. Pagamintų patiekalų nuotraukomis galima dalintis su draugais „Facebook“ paskyroje arba nusiųsti jiems nuotrauką elektroniniu paštu.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.