UAB "Coetus" ir subrangovas UAB "Geomatrix"
Miškų kirtimų monitoringas ir taksacija,panaudojant dirbtinius Žemės palydovus ir dirbtinį intelektą
2022

Kur galima rasti sprendimą: Sprendimas sukurtas išskirtinai LR Aplinkos ministerijai

Kodėl ir kaip?

Mūsų sukurtas sprendimas leidžia miškų kirtimus matyti vizualiai žemėlapiuose, kuriama duomenų bazė, kurioje galima matyti visus kirtimus, kurie yra atlikti paskuniu metu, matyti pokytį ir žinoti, kada tiksliai kirtimas atliktas. Miškų taksacijos sprendimas leidžia online matyti kiekvieną Lietuvos miško medį ir nustatyti jo rūšį, aukštį, plotš, būkle ir daug kitų parametrų, tiesiog neišeinant iš kabineto. Konkursui teikiame du sprendimus, kurie manoe yra neatsiejami vienas nuo kito ir kolkas neturime girdėję, kad analogiški sprendimai būtų sukurti pasaulyje. Šis sprendimas leidžia apsaugoti gamtą ir visą aplinką nuo neteisėtų kirtimų, subjetyvaus miško įvertinimo, leidžia identifikuoti kiekvieną Lietuvos medį ir jei norite net kiekvienam Lietuvos medžiui galime suteikti vardą!

Kuo išskirtinis?

Mūsų sprendimas analogų kolkas pasaulyje neturintis sprendimas, tiksliau du sprendimai, kurie buvo kurti kaip du atskiri užsakymai Aplinkos ministerijai, kaip bandymai ar apskirtai įmanoma dirbtinių Žemės palydovų pagalba identifikuoti kiekvieną kirtimą, kiekvieną medį, jo rūšį, aukštį, storį ir kt. Panaudoję algoritmus ir dirbtinį intelektą šiandien dienai galime identifikuoti kiekvieną neteisėtą veiklą, galime matyti sergančius medžius, tiksliai žinoti kiek turime miško ir suprantama galime išsaugoti kiekvieną medį. Net kelis metus atgal galime identifikuoti, kada medis ar miškas buvo iškirstas. Tai du sprendimai, kuriuos teikiame kaip vieną, kurie leis Lietuvai ir tikimės pasauliui išgelbėti nuo neteisėto kirvio milijonus medžių!


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.