UAB Dropbyke
Išmani el. paspirtukų ir dviračių nuoma
2018

Kur galima rasti sprendimą: App store ir Google play

Kodėl ir kaip?

Greitas ir patogus būdas išsinuomoti el. paspirtuką ar dviratį, realiu laiku pagal GPS navigaciją mieste.. Tereikia atsisiųsti programėlę į išmanųjį telefoną (iOS ir Android platformos). Galima nemokama 15min rezervacija. Keliais paspaudimais gaunamas spynos atrakinimo kodas. Dviračius galima palikti bet kur mieste, o paspirtukus - toje pačioje vietoje (kol kas). Netrukus planuojame įdiegti automatinį paspirtuko atrakinimą/užrakinimą.

Kuo išskirtinis?

"Dropbyke" suteikia žmonėms galimybę keliauti patogiau (piko metu net greičiau) mieste. Sprendimas taip pat tausoja aplinką, mažina CO2 taršą mieste, taip pat skatina atsisakyti kelionių automobiliu, atlaisvinti parkavimo vietas ir suteikia miestui "deguonies". Įsikūrę šalia verslo centrų, "Dropbyke" didina mobilumą tarp jo darbuotojų ir suteikia alternatyvų būdą keliauti į verslo susitikimus ar pietų. Paspirtukai išvysto iki 20-24km/h greitį, o tai yra 5-6 kartus greičiau nei ėjimas pėsčiomis.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.