UAB "Zubizu projects"
Interaktyvus žurnalas "Llamas' Valley"
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.llamasvalley.com

Kodėl ir kaip?

Interaktyvus interjero dizaino ir gyvenimo būdo žurnalas "Llamas' Valley" rašo apie erdves, kuriose gera gyventi, kurti, ragauti gardų maistą, gėrėtis gražiais daiktais, klausytis įdomių istorijų. Kas du mėnesius pasirodantis žurnalas leidžiamas anglų kalba ir yra skirtas planšetinių kompiuterių iPad vartotojams. Žurnalą galima parsisiųsti iš aplikacijų parduotuvės "App Store". Kiekvieno numerio santrauka pateikiama žurnalo internetiniame puslapyje: www.llamasvalley.com. "Llamas' Valley" patrauklus plačiu žurnale pateikiamų temų pasirinkimu. Leidinyje publikuojami interviu su žymiais menininkais, dizaineriais, mados kūrėjais, unikalių projektų ir idėjų autoriais. Ypatingas dėmesys skiriamas "Llamas' Valey" vizualiniam pateikimui. Dirbame su pasaulyje pripažintais fotografais ir stilistais. Žurnalo turinį kuria platus autorių ratas iš viso pasaulio.

Kuo išskirtinis?

Interaktyvūs leidiniai - tai naujas žingsnis žiniasklaidos istorijoje. Pirmasis interaktyvus žurnalas pasaulyje - "Wired" - prieš dvejus metus sukėlė tikrą revoliuciją žurnalų rinkoje. Šiandien ir mes džiaugiamės būdami vieni iš nedaugelio interaktyvių žurnalų kūrėjų pasaulyje. Žurnalas "Llamas' Valley" unikalus savo interaktyviais sprendimais, paverčiančiais leidinio skaitymą savotišku žaidimu. Kuriant žurnalą naudojamos įvairios medijos: vaizdas, garsas, vizualizacijos, specialūs grafiniai sprendimai. Tai suteikia galimybę žurnale aprašomų herojų istorijas perteikti realistiškai ir patraukliai. Žurnalo skaitymas tampa su niekuo nesulyginamu malonumu.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.