UAB "Gluk Media"
Interaktyvus papildytos realybės žaidimas "Na, pagauk!"
2013

Kur galima rasti sprendimą: youtu.be/vF7CSeqHsH0

Kodėl ir kaip?

Kaip žinia, sudominti žmones, atkreipti jų dėmesį nėra labai sunku. Tam sukurta ir nuolatos kuriama daugybė technikų ir triukų. Kur kas sunkiau yra tą dėmesį išlaikyti. Interaktyvus, papildytos tikrovės technologija paremtas žaidimas “Na, pagauk!” yra puikus būdas tai pasiekti. Žaidimas paliečia plačią pojūčių paletę ir išlaiko žmogaus dėmesį. Žmogus, stovėdamas priešais ekraną, tarsi veidrodyje mato tiek savo atspindį, tiek papildytos realybės elementus. Žaidimo tikslas – pagauti ir neleisti sudužti krentantiems objektams, kuriuos žaidėjas gaudo tiesiog rankų judesių pagalba, nenaudojant tam tikslui jokių papildomų įrenginių.

Kuo išskirtinis?

Dėl savo inovatyvumo ir interaktyvumo “Na, palauk!” turi platų pritaikymo diapazoną. Novatoriškas sprendimas tinka reklaminėms kampanijoms, viešiems renginiams, uždaroms šventėms – jis pravers visur ten, kur reikia pritraukti ir išlaikyti žmonių dėmesį ir pagerinti dvipusę komunikaciją tarp vartotojo ir prekės ženklo. Žaidimo vizualinį apipavidalinimą galima keisti pagal poreikį - vieną kartą žaidėjas gali nukeliauti į kosmoso erdvę, kur jam reikės rinkti krentančias žvaigždes; kitą kartą žaidėjas galės atsidurti banke, kur jo užduotis bus gaudyti krentančius pinigus ir t.t. Nors veikimo principas lieka tas pats, pasikeitus vizualinei temai žaidimas puikiai integruojamas į bet kokią aplinką ir pritaikomas pagal konkrečius poreikius. Interaktyvus žaidimas “Na, pagauk!“ skatina ne tik atidumą, reakciją, greitį, bet ir fizinį aktyvumą. Video nuorodos: 1. http://www.youtube.com/watch?v=G7Yxg1usD48&feature=share&list=UUPZsWg5kYxGxzR8zMRx-XAg 2. http://www.youtube.com/watch?v=hzL2g6_etHs&feature=share&list=PLF18BDC3803133CD5 3. http://youtu.be/PxRV3xpuvis


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.