UAB "Ignitis"
Ignitis saulės parkai
2022

Kur galima rasti sprendimą: https://www.saulesparkai.lt/

Kodėl ir kaip?

Sprendimas skirtas gyventojams ir verslui, kurie nori gamintis patys elektros energiją. Kiekvienas žmogus gyvenantis name arba bute turi galimybę naudoti žaliąją energiją iš saulės parko. Taip tausojama ne tik gamta, bet ir ženkliai sumažėja išlaidos. Elektrinė saulės parke sumažina elektros sąskaitą maždaug 3 kartus. Investicija į saulės parką atsiperka per 5 metus. www.saulesparkai.lt platforma leidžia vartotojams internetu, neišėjus iš namų, įsigyti nutolusį saulės parką ir tapti savo elektros energijos šeimininku. Platformoje esanti skaičiuoklė padės įsivertinti energijos poreikį - pateiks skaičiavimus dėl atsiperkamumo ir kainos. Klientas platformoje kiekvieną dieną gali stebėti valandinius, dienos duomenis - kiek saulės energijos yra pagaminta.

Kuo išskirtinis?

Platforma yra patraukli, nes gyventojai gali rinktis skirtingų vystytojų plėtojamus projektus, kurie skiriasi savo kaina, vietovėmis ir technologiniais sprendimais. Esant energetiniam nestabilumui dėl geopolitinių veiksnių, www.saulesparkai.lt nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos suteikia galimybę kiekvienam Lietuvos gyventojui tapti nepriklausomu savo elektros energijos gamintoju. Tai unikali ir analogų pasaulyje neturinti platforma suteikianti galimybę rinktis saulės parką iš skirtingų tiekėjų.


Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=wS3Rt6MoUks&feature=emb_title

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.