UAB TeleSoftas
Hour of the Wolf
2014

Kur galima rasti sprendimą: itunes.apple.com/us/app/hour-of-the-wolf/id853904938

Kodėl ir kaip?

⁂ A.Tapinas "Vilko valanda" - "Lietuvos Metų knyga 2013" ⁂ Unikalios interaktyvios knygos funkcijos: - Į knygos siužetą integruota daugiau negu 40 interaktyvių media elementų; - 3D modeliai, kuriuos galima apžiūrėti iki smulkiausių detalių; - Skaitmeninis knygos siužeto laikraštis; - Muzikos ir garso efektai; - Mini žaidimas, kuriame galima paskraidyti ir pasidairyti virš Vilniaus senamiesčio stogų; - Interaktyvus paaiškinimų žodynas; - Specialūs žemėlapiai, kuriuose atsispindi knygoje besirutuliojančio veiksmo eiga. --- Plačiau apie pačią knygą: Kas būtų buvę, jeigu XX a. pradžioje Vilnius būtų ištrūkęs iš Rusijos imperijos gniaužtų ir tapęs laisvuoju Aljanso miestu – progreso, mokslo ir mistikos centru?.. Pirmajame lietuviškame stimpanko žanro romane jūsų laukia pašėlę nuotykiai, kraupios žmogžudystės, sudėtingos intrigos, kvapą gniaužiančios kautynės ant žemės, po žeme ir danguje, alchemikų paslaptys ir istorinės asmenybės visai kitu, nei kad buvo realiame gyvenime, amplua. Ar sugebės Vilniaus legatas Antanas Sidabras, Universiteto alchemikas Jonas Basanavičius ir atsiskyrėlis mokslininkas Nikodemas Tvardauskis apginti kunigaikščio Gedimino miestą, kai jam grės didžiausias pavojus. Kai juodžiausią naktį išmuš VILKO VALANDA.

Kuo išskirtinis?

Skaitytojas versdamas knyga turi galimybę susipažinti ne tik su tekstiniu turiniu, bet ir gali išklausyti audio intarpus, apžiūrėti knygos veikėjų trimačius modelius, bei apsidairyti ar net paskraidyti virš vietovių, kuriose vyksta knygos veiksmas.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.