UAB ART21
Hiperspektrinių duomenų analizės technologija tvariam žemės ūkiui
2020

Kur galima rasti sprendimą: https://www.art21.lt/lt/index.html

Kodėl ir kaip?

Priklausomai nuo ūkio dydžio dronais, lėktuvais ar antžeminiu būdu lauko pasėliai yra skenuojami hiperspektrinėmis kameromis. Surinkti daugiamačiai spektriniai duomenys yra analizuojami taikant pažangius, įmonės sukurtus dirbtinio intelekto algoritmus. Rezultate ūkininkui yra pateikiami aiškūs bei tikslūs lauko būsenų žemėlapiai, padedantys efektyviau ir tvariau planuoti ir optimizuoti darbus, didinti derlingumą, ūkio našumą bei sumažinti neigiamus ūkininkavimo poveikius aplinkai.

Kuo išskirtinis?

Sprendimas paremtas hiperspektrinių duomenų analizės technologija yra ekonomiškai patrauklus ir prisidedanti prie gamtinės aplinkos tausojimo. Sprendimas padeda tiksliau ir efektyviau planuoti pasėlių tręšimą naudojant būtent tas medžiagas kurių augalams reikia labiausiai. Dėl to sumažėja ūkininko patiriami kaštai, išauga ūkio produktyvumas ir yra sumažinamas dirvos bei supančios aplinkos alinimas perteklinėmis trąšomis ir kitomis agrocheminėmis priemonėmis.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.