Lemon Labs
Hashtag App
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.hashtagapp.com

Kodėl ir kaip?

Hashtag App apjungia du milijonines auditorijas turinčius milžinus - Twitter bei Instagram ir suteikia galimybę be varginančių prisijungimų ir įsitraukimo stebėti pasaulio įvykius populiariųjų raktažodžių pagalba. Taip pat yra galimybė iš pasirinktų žinučių kurti mini plakatus ir dalintis su draugais. Šiuos internetinėje erdvėje vadiname 'hashtagraphic'. Programėlė, kaip patogus virtualaus gyvenimo stebėjimo įrankis, susilaukė pagyrų iš pasaulinės technologijų žiniasklaidos grandų, tokių kaip TechCrunch bei CNet.

Kuo išskirtinis?

Programėlė itin gelsbti tiems, kurie ne kuria internetinį turinį, o jį skaito / naudoja ir nori patogiai tą sukuriamą turinį filtruotis. 'Hashtags' arba raktažodžiai jau tapo vienu pagrindiniu įrankių apibūdinti savo įrašų, fotografijų tematiką, o kartu ir puikiausiu filtru informacijos voratinklyje. Tuo ir skatiname pasinaudoti.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.