Startuoja mobilaus turinio sprendimų konkursas „Naujasis knygnešys 2014”

Sprendimų kūrėjai nuo šiandien kviečiami teikti savo darbus sprendimų konkursui „Naujasis knygnešys 2014“. Konkurso nugalėtojams bus suteikta teisė atstovauti Lietuvai pasauliniame geriausių m. sprendimų konkurse „Pasaulio viršūnių apdovanojimai 2014“ (angl. „World Summit Award Mobile 2014 – WSA-Mobile 2014“).

„Šiemet konkurse „Naujasis knygnešys 2014“ tikimės sulaukti didelio Lietuvos m. turinio sprendimų kūrėjų aktyvumo. Juk inovatyvių, kūrybiškų ir originalių m. sprendimų, kuriais lietuvių kūrėjai gali nustebinti ne tik Lietuvą, bet ir pasaulį – netrūksta. Todėl viliamės, kad šiemet jau devintąjį kartą organizuojamo konkurso „Naujasis knygnešys“ laimėtojų pristatyti sprendimai bus verti geriausiųjų ne tiek Lietuvoje, bet ir pasaulyje vardo ir pakartos 2012 m. ir 2013 m. lietuvių sėkmės istorijas pasauliniame „World Summit Award“ konkurse. Šiame prestižiniame Jungtinių Tautų globojamame konkurse kasmet varžosi geriausio elektroninio turinio kūrėjai iš viso pasaulio, jame dalyvauja daugiau kaip 160 pasaulio valstybių“, – sako pasaulinio „WSA“ konkurso nacionalinė ekspertė ir pasaulinės žiuri narė, Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos (IVPK) direktoriaus pavaduotoja Ieva Žilionienė.

Šiemet jau devintąjį kartą IVPK organizuojamame konkurse „Naujasis knygnešys“ geriausių m. sprendimų kūrėjai varžysis ir bus apdovanoti aštuoniose konkurso kategorijose: M. verslas ir komercija, M. valdžia ir dalyvavimas, M. sveikata ir aplinka, M. mokymasis ir švietimas, M. pramogos ir gyvenimo būdas, M. kultūra ir turizmas, M. medija ir naujienos ir M. įtraukimas ir įgalinimas.

Konkurse gali dalyvauti tiek įmonės, tiek individualūs sprendimų kūrėjai. M. sprendimai turi būti inovatyvūs, įdomūs ir patrauklūs ne tik Lietuvos, bet ir pasauliniu mastu bei sukurti 2012–2014 m. laikotarpiu. Konkurso dalyvių darbai turi būti užbaigti ir rinkai paruošti produktai. Dalyviai paraiškas dalyvauti konkurse gali teikti konkurso interneto svetainėje www.naujasisknygnesys.lt iki 2014 m. gegužės 10 d.

Pasauliniame „World Summit Award“ konkurse vienais metais renkami geriausi sprendimai, kitais metais –elektroninio turinio sprendimai. Lietuvių laimėjimai „WSA“ konkurse pastaraisiais metais:

WSA 2013 – „Aqua Linqua: Matyk ką girdi“ (Rūtos Mickienės projektas, aqualingua.org) išrinktas tarp penkių geriausių pasaulyje e. turinio sprendimų kategorijoje „E. pramogos ir gyvenimo būdas“.

WSA-Mobile 2012 – „OzBook“ (Eglės Urbonavičiūtės ir Justo Kregždės projektas, www.slypot.com) išrinktas tarp penkių geriausių pasaulyje m. turinio sprendimų kategorijoje „M. pramogos ir gyvenimo būdas“.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.