Paskelbti šiųmetiniai „Pasaulio viršūnių apdovanojimai“ rezultatai

Šių metų lapkričio pradžioje paskelbti „Pasaulio viršūnių apdovanojimų“ („World Summit Award“ – WSA-Mobile)  nugalėtojai – 40 geriausiųjų m. turinio sprendimų pasaulyje, po 5 nugalėtojus 8 konkurso kategorijose.

„Prasmingoms ir visuomenės poreikius atitinkančioms mobiliųjų technologijų inovacijoms būtina prielaida – sumanių protų bendradarbiavimas. „WSA-Mobile“ konkursas leidžia pasinerti į esamo mobiliojo turinio įvairovę ir pademonstruoti geriausius šiandienos pavyzdžius. Šiųmetiniai nugalėtojai – tai puikus mobiliojo turinio inovatorių, pritaikančių vietinius sprendimus vietos poreikiams, rinkinys,“ – teigia „WSA-Mobile“ pirmininkas, profesorius Peteris A. Bruckas.

„WSA-Mobile“ nugalėję m. produktai, atstovaujantys net 30 skirtingų pasaulio valstybių, atskleidžia plačią m. sprendimų galimybių įvairovę ir plačias jų taikymo galimybes. Nugalėtojai per du atrankos turus išrinkti iš 500 m. turinio sprendimų, kuriuos nominavo beveik 100 Jungtinių Tautų valstybių.

 „Deja, šiemet Lietuvos nominuoti sprendimai tarp nugalėtojų nepateko. Konkurencija didžiulė, dėl laurų varžėsi beveik pusė tūkstančio m. turinio produktų, – teigia „WSA-mobile“ Lietuvos nacionalinė ekspertė ir Didžiosios žiuri narė, IVPK direktoriaus pavaduotoja Ieva Žilionienė. – Visgi tikime, kad turime ką įdomaus parodyti pasauliui. Juk Lietuvos sprendimai buvo tarp „Pasaulio viršūnių apdovanojimų“ geriausiųjų ir 2013, ir 2012 metais. Tad kitų metų pavasarį vėl kviesime Lietuvos e. turinio sprendimų kūrėjus aktyviai dalyvauti nacionalinėje atrankoje į „Pasaulio viršūnių apdovanojimus“ – konkurse „Naujasis knygnešys“ ir dar kartą įrodyti, kad esame verti geriausiųjų pasaulyje e. produktų kūrėjų vardo.“

Šiųmetiniai nugalėtojai savo sprendimus pristatys „WSA-Mobile“ kongrese, kuris 2015 m. vasario pradžioje įvyks Abu Dabyje. Šio renginio metu iš 40 sprendimų bus išrinktas absoliutus nugalėtojas – „Pasaulio čempionas“. 

Kviečiame susipažinti su šių metų „Pasaulio viršūnių apdovanojimų“ nugalėtojais.

 

Šaltinis: IVPK, WSA

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.