Nacionalinė atranka į „Pasaulio viršūnių apdovanojimus“ įsibėgėja

Geriausio lietuviško mobiliojo turinio konkursas „Naujasis knygnešys” įgauna pagreitį – vis daugiau Lietuvos m. sprendimų kūrėjų teikia paraiškas dalyvauti atrankoje.

„Naujasis knygnešys“ – globalaus konkursų tinklo, skirto atrinkti nacionalinius e. turinio sprendimus „Pasaulio viršūnių apdovanojimams“, dalis. Jungtinių Tautų remiama iniciatyva „Pasaulio viršūnių apdovanojimai“ („World Summit Awards“, arba WSA) skirta atrasti ir viešinti aukštos kokybės skaitmeninį turinį. Kas antrus metus vykstantis būtent sprendimas skirtas konkursas  „WSA-mobile“ kviečia jėgas tarptautinėje arenoje išmėginti geriausius m. turinio kūrėjus.

Nacionalinių konkursų metu išrinkti skirtingų šalių m. turinio sprendimai teikiami „WSA-Mobile“ Didžiajai žiuri, kuri atrenka  „WSA-mobile“  nugalėtojus – po 3 geriausius pasaulyje sprendimus 8 konkurso kategorijose. 2014 metų „WSA-mobile“  nugalėtojai bus pakviesti į Pasaulinį WSA kongresą, vyksiantį Abu Dabyje 2015 m. pradžioje, kur turės unikalią galimybę pristatyti savo sukurtus sprendimus garbingai tarptautinių ekspertų žiuri bei WSA nugalėtojų parodoje, dalyvauti aukščiausio lygio profesionalų rengiamose mokymų dirbtuvėse, susitikti su žymiausių pasaulyje m. programėlių kūrėjais, užmegzti ryšius su potencialiais partneriais ir finansuotojais.

„Šiemetinė „Naujojo knygnešio“ atranka – puiki galimybė ne tik jau žinomiems ir pripažinimą pelniusiems, bet ir visai jauniems mobiliųjų sprendimų kūrėjams pristatyti savo produktus, – teigia „WSA-mobile“ Lietuvos nacionalinė ekspertė, Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos (IVPK) direktoriaus pavaduotoja Ieva Žilionienė. –  Šis konkursas atviras kiekvienam. Ankstesnių metų patirtis parodė, kad Lietuvoje turime išties puikių m. turinio sprendimų, kurie gali rungtis su didžiausių pasaulio valstybių nominuotais produktais. 2012 m. Lietuvos nugalėtojas m. pramogų ir laisvalaikio kategorijoje – „Slypot“ komandos sukurta planšetei skirta knyga „OzBook“ – nuskynė WSA nugalėtojo laurus ir pateko tarp 3 geriausiųjų pasaulyje sprendimų šioje srityje. Nuoširdžiai tikimės, kad ir šiemet „Naujojo knygnešio“ metu pavyks atrasti tokių lietuviškų sprendimų, kurie bus verti varžytis su pasaulio geriausiais“.

Paraiškos dalyvauti „Naujojo knygnešio“ konkurse pildomos konkurso interneto svetainėje www.naujasisknygnesys.lt iki š.m. gegužės 10 d. Gegužės pabaigoje įvyks atviras konkurso finalas, kurio metu atrinktų geriausiųjų sprendimų autoriai turės galimybę viešai pristatyti savo projektus konkurso žiuri bei visiems, besidomintiems m. sprendimų tendencijomis.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.