• Pagrindinis
  • Naujienos
  • Konkurso „Naujasis knygnešys 2013“ nugalėtojai rengiasi dalyvauti pasauliniame konkurse „Pasaulio viršūnių apdovanojimai“

Konkurso „Naujasis knygnešys 2013“ nugalėtojai rengiasi dalyvauti pasauliniame konkurse „Pasaulio viršūnių apdovanojimai“

Aštuonių konkurse „Naujasis knygnešys 2013“ nugalėjusių e. turinio sprendimų kūrėjai rengiasi dalyvauti „Pasaulio viršūnių apdovanojimuose“ („World Summit Awards“, WSA).

Nuo š. m. birželio iki liepos 30 d. vyks nacionalinių nugalėtojų nominavimas pasauliniam konkursui. Lietuvos nacionalinė ekspertė „Pasaulio viršūnių apdovanojimų“ internetinėje duomenų bazėje registruos atrinktus Lietuvos sprendimus – po vieną sprendimą į kiekvieną iš 8 konkurso kategorijų. Tuomet kiekvieno e. sprendimo kūrėjas į duomenų bazę patalpins išsamią informaciją apie savo produktą: aprašymą, vaizdo medžiagą, nuorodas ir kt.

Rugpjūčio 1-20 d. dirbs WSA „virtuali“ žiuri – 50 ekspertų iš viso pasaulio vertins pateiktus konkursui sprendimus. Iš maždaug 50-70 e. turinio sprendimų, pateiktų kiekvienai iš 8 kategorijų, liks po 10-15 sprendimų, kurie keliaus į kitą konkurso etapą.

Rugpjūčio 29-31 d. Taline, Estijoje susirinks Didžioji žiuri. Susitikimo metu bus išrinkti WSA nugalėtojai – 40 geriausiųjų e. turinio sprendimų pasaulyje (t. y. po 5 sprendimus kiekvienoje iš 8 kategorijų).

O spalio 24-26 d. Kolombe, Šri Lankoje įvyks Pasaulinis WSA kongresas, kuriame bus paskelbiami kiekvienos kategorijos nugalėtojai (WSA „Pasauliniai čempionai“). Tikimasi, kad kongrese dalyvaus daugiau kaip 350 dalyvių, 50 aukšto rango pranešėjų, taip pat bus pristatyti 40 geriausiųjų e. sprendimų ir jų kūrėjai.

Nuoširdžiai linkime sėkmės Lietuvos e. sprendimams, varžantis dėl geriausiųjų pasaulyje vardo!

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.