Jūsų dėmesiui – tarptautinis elektroninio turinio vaikams konkursas

„Naujojo knygnešio“ komanda informuoja, kad Lietuvoje ir Europoje startuoja dar vienas e. turinio konkursas – šį kartą skirtas atrinkti geriausią vaikams skirtą elektroninį turinį.

Tarptautinį konkursą „Europos apdovanojimas už geriausią interneto turinį vaikams“ organizuoja „Insafe“ tinklas, vykdydamas Europos Komisijos Saugesnio interneto programą. Šiuo konkursu siekiama paskatinti kurti naują ir atrasti jau sukurtą kokybišką bei naudingą interneto turinį, suteikiantį jauniems žmonėms daugiau galimybių mokytis, žaisti, atrasti ir išrasti internete.

Kaip teigia konkurso koordinatorės Lietuvoje asociacijos „Langas į ateitį“ direktorė Loreta Križinauskienė, šis Europos mastu vykdomas konkursas – puiki galimybė Lietuvai pasivaržyti su kitomis valstybėmis ir parodyti, kad mūsų šalyje vaikai internete gali prasmingai leisti laiką, mokytis, žaisti, tobulėti.

Dalyvauti konkurse gali suaugusieji, vaikai, jaunuoliai ir organizacijos – jame išskirtos keturios konkurso kategorijos:

Suaugusieji, pateikiantys 4–12 m. amžiaus vaikams skirtą interneto turinį, gali pretenduoti į šias kategorijas:

  • 1 kategorija – neprofesionalai, t. y. asmenys, kurie interneto turinį kuria ne už atlygį arba tam nesamdo specialistų. Pavyzdžiui, mokytojai, socialiniai darbuotojai ar panašių profesijų atstovai;
  • 2 kategorija – profesionalai, kuriantys interneto turinį už atlygį arba tam samdantys specialistus (pavyzdžiui, organizacijos, turinčios tam skirtą biudžetą, ir pan.).

Vaikai ir jaunuoliai (gimę ne anksčiau nei 1996 m. gruodžio 31 d.), konkursui pateikiantys vaikams ir jaunimui iki 18 metų amžiaus skirtą interneto turinį, gali dalyvauti šiose kategorijose:

  • 3 kategorija – pavieniai asmenys arba ne didesnės kaip 3 jaunuolių grupės;
  • 4 kategorija – moksleivių klasės arba jaunimo grupės (daugiau nei trys jaunuoliai).

Konkursui galima teikti bet kokios formos interneto turinį – nuo interneto svetainių, tinklaraščių, vaizdo įrašų, iki programėlių bei žaidimų, tačiau jis turi būti skirtas vaikams ar jaunimui. Galima kurti naują turinį specialiai konkursui, arba pateikti anksčiau sukurtus ir jau publikuojamus darbus.

Paraiškas konkursui Lietuvoje kviečiame teikti iki 2013 m. spalio 11 dienos specialioje konkurso interneto svetainėje http://www.bestcontentaward.eu.

Nacionalinio konkurso rengėjai įsteigs prizus trims geriausiems kiekvienos kategorijos darbams. Nacionalinio konkurso pirmosios vietos laimėtojų darbai toliau varžysis su kitomis šalimis dėl Europos apdovanojimo už geriausią interneto turinį vaikams. Europos konkurso laimėtojai bus pakviesti į apdovanojimų ceremoniją, kuri vyks Briuselyje Saugesnio interneto dieną – 2014 m. vasario 11 d.

 

Daugiau informacijos:Rita Šukytė, tel. (8~5) 239 78 13, 8 616 04549, e. paštas: rita.sukyte@langasiateiti.lt, www.langasiateiti.lt

Dalyvaukite ir laimėkite!

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.