• Pagrindinis
  • Naujienos
  • Baigėsi paraiškų teikimas „Pasaulio viršūnių apdovanojimams“, prasideda jų vertinimo etapas

Baigėsi paraiškų teikimas „Pasaulio viršūnių apdovanojimams“, prasideda jų vertinimo etapas

„Pasaulio viršūnių apdovanojimų“ konkurse baigėsi e. produktų paraiškų teikimo laikotarpis, ir prasideda jų vertinimas.

Kaip praneša Pasaulio viršūnių apdovanojimų („World Summit Awards“, WSA) organizatoriai, šiais metais konkursui pateikta daugiau kaip 450 e. produktų paraiškų iš beveik 100 pasaulio valstybių – Jungtinių Taurų narių.

Nuo rugpjūčio 1 d. darbą pradeda Interneto žiuri, kuri kiekvienoje iš 8 konkurso kategorijų atrinks po 15-20 geriausių projektų.

Šie projektai pateks į kitą vertinimo etapą – jas toliau vertins Didžioji žiuri, kuri rinksis Taline š.m. rugpjūčio 28 – rugsėjo 1 d. Didžioji žiuri išrinks 40 „WSA 2013“ nugalėtojų, kurie bus paskelbti rugsėjo pradžioje.

„Pasaulio viršūnių apdovanojimų“ konkurso laimėtojai bus pakviesti pristatyti savo projektus ir apdovanojimai jiems bus įteikti „Pasaulinio WSA kongreso 2013“ metu. Kongresas įvyks Kolombe, Šri Lankoje, š.m. spalio 23-23 d.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.