GENERAL FINANCING
GENERAL FINANCING pirkimo išsimokėtinai internetu sistema
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.gf.lt/index.php/puslapio-struktura/privatiems-klientams/pirkimas-issimoketinai-internetu/

Kodėl ir kaip?

„General Financing“ teikiama pirkimo išsimokėtinai internetu paslauga suteikia galimybę pirkti prekes išsimokėtinai partnerių elektroninėse parduotuvėse neišėjus iš namų. Šiuo metu pasinaudoti paslauga galima elektroninėse parduotuvėse www.topocentras.lt, www.azon.lt ir www.skytech.lt. Siekiama, kad greitai šia paslauga būtų galima pasinaudoti ir kitose didžiosiose Lietuvos el. parduotuvėse. Elektroninės prekybos apimtys Lietuvoje nuolat auga, žmonių poreikis elektroninėje erdvėje ne tik pirkti prekes, bet ir naudotis kitomis jiems aktualiomis paslaugomis nuolat didėja. Atsižvelgdama į klientų poreikius, „General Financing“ pirkimo išsimokėtinai paslaugą pritaikė elektroninei erdvei ir ją pradėjo teikti internetu.

Kuo išskirtinis?

Apsipirkdamas interneto parduotuvėje ir norėdamas prekę įsigyti išsimokėtinai, klientas dabar tai gali atlikti neišeidamas iš namų. Naudojantis „General Financing“ pirkimo išsimokėtinai internetu sistema, nereikia siųsti asmens dokumentų kopijų pardavėjui, nes pirkimo išsimokėtinai sandorį ir visus kitus reikalingus dokumentus jis pasirašo elektroniniu būdu, kuris turi tokią pat teisinę galią kaip ir fizinis parašas ant popierinės sutarties. Pirkdamas prekę išsimokėtinai internetu, klientas sutaupo laiko, lyginant su fiziniu prekės įsigijimu išsimokėtinai parduotuvėje - tai labai didelis privalumas, žinant nuolat augantį gyvenimo tempą.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.