UAB "App Camp" ir "Balto Link" UADBB
Draudimas.lt mobili aplikacija
2013

Kur galima rasti sprendimą: play.google.com/store/apps/details?id=lt.baltolink.draudimas

Kodėl ir kaip?

Balto Link yra antra pagal dydį draudimo brokerių bendrovė Lietuvoje. Per metus aptarnauja apie 45.000 privačių asmenų bei daugiau nei 2.000 įmonių visoje Lietuvoje. Įmonės padaliniai įsikūrę 6-iuose didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Mažeikiuose. Šios bendrovės projektas Draudimas.lt pripažintas geriausiu metų e. komercijos projektu LOGIN 2012 konferencijoje. O dabar vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą galima nusipirkti tiesiog telefonu. Programėlė Draudimas.lt agreguoja Lietuvos draudikų polisus ir vartotojui suteikia galimybę pasirinkti tą, kuris jį labiausiai domina. Išsirinkęs norimą, vartotojas gali už jį susimokėti net nepalikęs programėlės ir gauti polisą elektroniniu arba paprastu paštu.

Kuo išskirtinis?

Vairuotojų privalomasis civilinės atsakomybės draudimas yra pastovus kiekvieno vairuotojo pirkinys. Tačiau dažniausiai apie jį žmonės prisimena būdami automobilyje, todėl su Draudimas.lt mobilia aplikacija, polisą galima nusipirkti pasinaudojus išmaniuoju telefonu - nors ir sėdint mašinos sėdynėje.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.