Valstybės įmonė "Registrų centras"
"Tikrinti COVID pažymėjimą"
2022

Kur galima rasti sprendimą: https://play.google.com/store/apps/details?id=dgca.verifier.lt.app.android

Kodėl ir kaip?

Sprendimą sudaro programėlė "Tikrinti COVID pyžmėjimą" bei infrastruktūra skirta reguliariai atnaujinti tikrinimo nacionalines ir kitų šalių tikrinimo taisyklės ir QR kodų, kuriuose užkoduota sveikatos infromacija, atkodavimo raktus.

Kuo išskirtinis?

Sprendimas unikalus tuo, kad gebėjo nuskaityti ir patikrinti galiojimą, ne tik daugiau nei 60 užsienio šalių skaitmeninių COVID pažymėjimus, tačiau ir tik Lietuvos viduje naudotą "Galimybių paso" sprendimą, taip įgalinant programėlės panaudojimą nei tik pasienyje, prekybos ir viešo maitinimo vietose, tačiau ir automatizuotuose sprendimuose, kurie iki tol neveikdavo nes buvo reikalinti atskiri įrenginiai Galimybių pasui ir ES skaitmeniniam COVID pažymėjimui. Galimybių pasas kartu su ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu tapo plačiausiai naudojamais elektroniais sprenidimais Lietuvos sveikatos duomenų skiatmenizavimo istorijoje.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.