Kauno apskrities viešoji biblioteka
Projektas "Asmenybė ir knyga"
2017

Kur galima rasti sprendimą: https://asmenybeirknyga.kvb.lt/

Kodėl ir kaip?

„Muzikytė tirli pirli“ – skamba Renatos Šerelytės galvoje, nusibodus klausyti, kaip kas nors ilgai ir gražiai šneka. Martynas Starkus galėtų nesustodamas cituoti Jaroslavo Hašeko „Šauniojo kareivio Šveiko nuotykius“, laiko radęs Vidas Bareikis skaito A. Čechovo „Žuvėdrą“, o įsimintiniausia Rūtos Meilutytės ir Aistės Lasytės knyga – „Mažasis princas“. Šie ir kiti gerai žinomi Lietuvos žmonės ne tik turi patarimų, ką, jų nuomone, verta perskaityti, bet ir mielai dalinasi mintimis apie tai, kuris kūrinys jiems labiausiai įsiminė vaikystėje ar tapo viso gyvenimo knyga. Nereikėtų pulti jiems skambinti, rašyti laiškų ar kitais būdais persekioti klausinėjant „Ką man skaityti?“ – Kauno apskrities viešoji biblioteka tai padarė už jus! Projektą dalinai finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Lietuvos kultūros taryba.

Kuo išskirtinis?

Projektas "Asmenybė ir knyga" - tęstinė skaitymo skatinimo iniciatyva, kurios tikslas - žymių žmonių pavyzdžiu skatinti jaunimą skaityti ir domėtis knygų kultūra. Virtualios parodos sprendimas gimė iš susidomėjusiųjų kilnojamosiomis parodomis pastabų ir klausimų, ar šiuos įdomius asmenybių patarimus galima rasti internete. Kodėl gi ne? Virtuali paroda nuolatos pildoma naujų asmenybių atsakymais, todėl tikime svetainės išliekamąja verte ir ilgaamžiškumu. Juk geri patarimai nesensta!


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.