Sveikatos apsaugos ministerija
Nacionalinė psichikos sveikatos svetainė "Pagalba sau"
2021

Kur galima rasti sprendimą: https://pagalbasau.lt/

Kodėl ir kaip?

Šviečia visuomenę apie įvairius psichikos sveikatos sutrikimus, ugdo gebėjimą padėti sau suvaldant patiriamą stresą, emocijas ir didinti psichologinį atsparumą. Informacija apie psichikos sutrikimus yra paruošta savo sričių ekspertų ir parašyta visuomenei lengvai suprantama kalba. Taip pat apjungiamos įvairios su psichikos sveikata susijusios internetinės svetainės ir iniciatyvos. Tinklapyje nuo paleidimo jau apsilankė virš 71 tūkst. unikalių lankytojų.

Kuo išskirtinis?

Puslapyje yra 11 psichologinių testų, kurie itin populiarūs, nes padeda įvertinti savo emocinę būseną pagal skirtingas sritis, o prireikus skatina kreiptis profesionalios pagalbos. "Pagalba sau" turi interaktyvų žemėlapį, kuris padeda surasti artimiausią pagalbos tašką, pagal specifinės pagalbos poreikį.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.