Anele.lt
Anele.lt edukacinė platforma moterims
2024

Kur galima rasti sprendimą: https://www.anele.lt/

Kodėl ir kaip?

Informuoja moteris apie labai svarbų jų gyvenime perimenopauzės ir menopauzės laikotarpį. Paneigia su šiuo laikotarpiu susijusius mitus ir padeda moterims priimti informuotus sprendimus susijusius su jų sveikata, fizine ir psichologine gerove.

Kuo išskirtinis?

Perimenopauzės ir menopauzės laikotarpis viešojoje erdvėje tarsi neegzistuoja, nors šiuos laikotarpius išgyvena kiekviena moteris. Šiuo laikotarpiu vykstantys fiziologiniai ir psichologiniai pokyčiai labai svarbūs moters gyvenime, todėl tam, kad šį laikotarpį išgyventų kaip įmanoma labiau kokybiškai, moteris turi turėti informaciją kas su ja vyksta, kokios pagalbos ir kur jai ieškoti. Lietuvoje Anele.lt yra pirmasis projektas garsiai kalbantis ir edukuojantis moteris apie Perimenopauzę ir menopauzę.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.