VŠĮ Twinschools
Twinschools
2023

Kur galima rasti sprendimą: https://twinschools.org/

Kodėl ir kaip?

Daugelyje šalių jaunimui vis dar trūksta galimybių pažinti skirtingas kultūras, keliauti ir susirasti draugų kitose šalyse. 7 iš 8 milijardų pasaulyje žmonių (nepriklausančių "auksiniam milijardui" (išsivystę žemynai - Europa, Šiaurės Amerika)) šią problemą jaučia labai aštriai. 99% jaunų žmonių Bangladeše, Nigerijoje ar Nikaragvoje niekada nebuvo išvykę iš savo šalies.

Kuo išskirtinis?

Twinschools - projektas apjungiantis mokyklas iš įvairių pasaulio šalių. Daugiafunkcinė internetinė platforma, kurioje galėtų mokyklos, mokytojai, mokiniai registruotis ir dalintis su kitomis mokyklomis. Specialios 8 savaičių tarpkultūrinio pažinimo ir mokymosi programos metu nuotoliniu būdu dalyviai susitiktų, kūrybiškai bei įtraukiančiai, neformalaus ugdymo principais kartu leistų laiką ir pažintų vieną kitą tarpkultūrinio mokymosi būdu. Platformos veikimo principas- neformalaus ugdymo metodas, skatinant mokyklų tarpkultūrinį bendradarbiavimą (projektai, renginiai). Pavyzdžiui, Viena mokykla Lietuvoje ar Ukrainoje susisiekia su viena mokykla kiekviename žemyne, pavyzdžiui, mokykla Kanadoje, Argentinoje, Zimbabvėje ir t. t


Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=Ilqm-ONgEB0&t=5s

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.