UAB CGI Lithuania
Spoofy Lietuva
2023

Kur galima rasti sprendimą: https://spoofy.lt/lt

Kodėl ir kaip?

„CGI Lithuania“ kartu su „Telia Lietuva“ pristato lietuviškai įgarsintą, nemokamą žaidimą, kuris padeda vaikams mokytis, kaip saugiai naudotis internetu. Kibernetinio saugumo žaidimas „Spoofy“ skirtas 6-10 metų vaikams, jų tėvams ir mokytojams. Žaidimo metu vaikai įgyja bazines kibernetinio saugumo žinias, kurios yra ypatingai svarbios šiandieniniame pasaulyje. O tėvai ir mokytojai gali rast papildomos edukacinės informacijos ir patarimų, kaip apie saugų elgesį internete kalbėtis su vaikais. „Spoofy Lietuva“ žaidimą galima atsisiųsti į savo išmanųjį mobilųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį iš „App Store” ar „Google Play” arba žaisti interneto svetainėje www.spoofy.lt

Kuo išskirtinis?

Spoofy žaidimas išsiskiria savo inovatyvumu ir prisitaikymu prie tikslinės auditorijos. Ši edukacija žaidybine forma vaikus moko saugiai elgtis internete, o tokiu būdu mažieji geriau įsisavina informaciją bei sugeba išlaikyti susidomėjimą. Žaidimas yra įgarsintas, tad net ir iki mokyklinio amžiaus vaikai gali mokytis ir gilinti savo žinias. Kuriant žaidimą svarbiausi kūrėjai buvo vaikai, kurie pateikė savo įžvalgas, pasidalino mintimis dėl pokyčių žaidime bei patys šį žaidimą testavo. Todėl galime drąsiai teigti, jog Spoofy, nors ir buvo techniškai sukurtas CGI, tačiau pagrindinį vaidmenį čia atliko vaikai (žaidimas vaikams, kurį sukūrė vaikai). Spoofy yra išskirtinis CGI produktas, nes yra orientuotas į pažeidžiamiausią tikslinę auditoriją. Tikime, jog norint, kad visuomenė būtų kibernetiškai saugi, turime pradėti nuo pačių mažiausiųjų. Šis žaidimas yra nemokamas ir yra CGI dovana Lietuvos vaikams.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.