VŠĮ "Gyvenimo Universitetas LT"
Nuotolinio video mokymosi sistema EGU.lt
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.egu.lt

Kodėl ir kaip?

2012 m. kovo 1 d. Lietuvoje startavo naujas projektas - Elektroninis Gyvenimo Universitetas EGU.lt . Tai – interaktyvi svetainė, kur vienoje vietoje sutalpinti patys įvairiausi Lietuvos bei užsienio lektorių video mokymai, seminarai, paskaitos bei konferencijos. Kiekvienas vartotojas čia ras savo profesinių žinių bei asmeninių kompetencijų lavinimui skirtų mokymų. Nesvarbu, ar Jums reikia kvalifikacijos kėlimo, asmenybės tobulėjimo, verslo vystymo seminarų, ar laisvalaikiui skirtų kursų. Viską galite pamatyti čia ir dabar savo ekrane, neišeidami iš savo namų ar biuro. Iš techninės pusės tai – internetinė parduotuvė, kurioje galima įsigyti ir peržiūrėti geriausių Lietuvoje lektorių mokymus bei konsultacijas. Žvelgiant plačiau – tai geriausia galimybė įgyti žinias sau patogiu laiku ir patogioje vietoje.

Kuo išskirtinis?

Kiekvienas šiuolaikinis žmogus, taupantis tiek savo laiką, tiek pinigus, gali tobulėti paprasčiausiu būdu – internetu. Video seminarai – informatyvūs, interaktyvūs, su sinchronizuotomis skaidrėmis bei galimybe užduoti klausimus lektoriams. Tai – labai patogus sprendimas ir tiems, kas gyvena mažesniuose miestuose ir neturi galimybės vykti į „gyvus“ mokymus, seminarus. Taigi Elektroninio Gyvenimo Universiteto EGU.lt siūlomi video mokymai yra pigesni nei tradiciniai, taip pat sutaupoma laiko, kelionės išlaidoms. Mokymosi turinys kokybe nenusileidžia tradiciniems kursams, o daugeliu atvejų net ir pranoksta, kadangi nuotoliniai kursai yra praturtinti tekstu, video ar audio įrašu, paveikslėliais, pavyzdžiais, praktinėmis užduotimis. Elektroninio Gyvenimo Universiteto EGU.lt pagalba įgytos žinios yra gilesnės, išsamesnės ir tvirtesnės!Tyrimai rodo, kad išklausius tradicinius mokymus, jei išgirsta informacija nėra panaudojama praktikoje, žmogus 50-80 % jos pamiršta po dienos. 97-98 % informacijos pamiršta po mėnesio. Nuotoliniai verslo kursai suteikia galimybę paskaitą peržiūrėti neribotą laiką, esant poreikiui, mokymo medžiagą ar tik jos santrauką išklausyti dar kartą. Tokiu būdu įgytos žinios tampa tvirtesnės ir gilesnės.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.