UAB "Šviesa"
Mobilioji programėlė „Prieš egzaminą”
2015

Kur galima rasti sprendimą: sviesa.lt/

Kodėl ir kaip?

Mobilioji programėlė "Prieš egzaminą" yra skirta padėti pasiruošti lietuvių kalbos, matematikos, istorijos ir biologijos brandos egzaminams. Programėlę sudaro 27 temos, iš kurių lietuvių kalba – 9 temos, matematika - 4 temos, biologija – 7 temos, istorija – 7 temos. Iš viso programėlėje 1050 įvairių tipų testo klausimų, kuriuose yra galimybė pasirinkti vieną ar kelis atsakymus, sudėlioti eilės tvarka atsakymų korteles, įrašyti teisingą atsakymą. Esama ir kombinuotų, sudėtinių klausimų, kurie susideda iš kelių atsakymų blokų, pavyzdžiui, teisingo varianto pažymėjimas, įrašymas bei kortelių sudėliojimas. Programėlėje taip pat gausu iliustruotų klausimų (pavyzdžiui, istorijos šaltiniai, žemėlapiai, grafikai ir pan.) bei paaiškinimų. Programėlėje įdiegta duomenų rinkimo statistikos funkcija, tam, kad abiturientas spręsdamas testus turėtų galimybę įsivertinti savo žinias bei žinotų tobulintinas sritis, taip pat galėtų stebėti rezultatų pokyčius ir taip paversti mokymąsi labiau koncentruotą ir kryptingą. Visa tai skirta padėti susisteminti žinias bei užpildyti žinių spragas. Programėlės turinys yra patikimas ir atitinka Nacionalinio brandos egzaminų centro programą ir reikalavimus. Programėlė yra pritaikyta naudoti iPhone telefonuose ir Android išmaniuose įrenginiuose.

Kuo išskirtinis?

Programėlė kurta atsižvelgiant į šiuolaikinių abiturientų poreikius ir mokymosi įpročius. Ji sukurta taip, kad nebūtų nuobodu naudotis, daug dėmesio skirta patraukliam dizainui, spalvoms, taip pat patogiam klausimų, atsakymų bei paaiškinimų pateikimui. Programėlė pasižymi ir interaktyvumu - suteikiama galimybė įvertinti paaiškinimus, pranešti apie klaidą. Orientuotasi ir į greitą rezultato gavimą - atsakius į klausimą galima iškart matyti ar jis teisingas bei dar pasitikrinti pasirinkus pagalbos funkciją. Testų pabaigoje rodoma statistika leidžia matyti rezultatą ir stebėti pokyčius. Kas ypač svarbu ruošiantis egzaminams. Ypatingas dėmesys skirtas turinio kokybei. Visi klausimai ir paaiškinimai rengti pagal Nacionalinio brandos egzaminų centro programą ir reikalavimus, tad yra pritaikyti brandos egzminų pasiruošimui. Galiausiai vienas didžiausių programėlės privalumų tai, jog ji nemokama, todėl ja gali naudotis bet kuris abiturientas, turintis "Android" išmanųjį įrenginį arba Apple iPhone telefoną. Programėlė yra nuolat atnaujinama, įdiegiami patobulinimai efektyvesniai ir kokybiškesniai veiklai užtikrinti.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.